Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ma megvettem életem (és a...

Ma megvettem életem (és a háztartásunk) első sütőformáját, habár a sütőnk még nem működik. Mit készíthetnék mégis benne?

Figyelt kérdés
Majomkenyeret (más néven kekszszalámit) gondoltam, de mit lehetne még készíteni benne? Van valami jó kis receptetek? Egy püspökkenyér formáról van szó egyébként, közeljövőben tervezek venni még kapcsos tortaformát meg tepsit, kis méretűeket, mert egyelőre csak ketten vagyunk párommal :)
2011. jan. 14. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Tiramisut

szerintem...

2011. jan. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem leírni, hogy a forma oldalán állítva helyezd a félbevágott babapiskótát, és mielőtt leveszed a keretet, nagyon hűtsd le az egészet, és vágd körbe. Nagyon tetszetős lesz.
2011. jan. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nem sütsz benne,akkor a formát béleld ki előtte folpackkal,vagy sütőpapírral. Így können kitudod belőle borítani.

De süthetsz benne piskótát,püspükkenyeret is.

2011. jan. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a tiramisu nagyon jó ötlet, köszönöm! a sütőnk sajnos nem működik, így a püspökkenyér, piskóta egyelőre ki van lőve, de azért köszönöm :)
2011. jan. 14. 17:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Joghurt torta! :P
2011. jan. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

most akkor ez őzgerinc forma, mert arra van egy szuper hideg receptem.

nem keksz szalámi, hanem az ostyás rolád.

írj, és leírom.

2011. jan. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!