Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen tapasztalatok vannak a...

Yuda kérdése:

Milyen tapasztalatok vannak a Douwe Egberts Karaván nevű kávéval kapcsolatban? (-többi lenn. )

Figyelt kérdés
Most vásároltam és igaz,nem vagyok rutinos kávézó,de semmi frissülést nem tapasztalok,pedig már 4x ittam és mégsem, pedig 100%-os elvileg és nem értem. Más kávéknál legalább tapasztalok valami hatást és érdekelnének hasonló,vagy akár ezzel szembeni tapasztalatok erről a típusról.
2011. jan. 6. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom... nekem megjárja az is, de mostanában Palomát szoktam venni, mert ott felénk az olcsóbb, de erősebb.

Hogyan iszod? Lehet, hogy túl sok tejet öntöttél hozzá, kevesebb kéne, vagy esetleg cukorból kéne kicsit több, mert az is plusz energia. Volt már olyan érzésem, hogy a kávé a cukor mennyisége miatt ütött nagyobbat. De persze el kell találni... túl sok cukorral túl édes, és akkor megintcsak elmarad a hatás.

2011. jan. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%

az sem mindegy, hogy milyen gépen főzöd. a pressókávé

sokkal erősebb, mint a filteren átfolyt forróvizes híg kávé.

2011. jan. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Arról van szó, hogy ugyanazzal a géppel főzöm és ugyanúgy készítem el,mint bármi más kávét is ezelőtt -különbség,hogy abszolut semmi frissítő hatását nem érzem és ezért kérdezem,más is így van ezzel?
2011. jan. 6. 14:45
 4/7 anonim ***** válasza:

lehet, hogy igazad van, én még sosem vettem Karavánt, mert

fiatal koromban a legrosszabb minőségű kávé volt.persze ez nagyon régen volt, de nem jók az emlékeim.

most az Edusho Duplát isszuk évek óta megelégedéssel.erős telt ízű kávé, és gyakran akciózzák.

üdv.

2011. jan. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is pont ez a kávé van és erősebbnek aláljuk mint a tchibo femilit, kifejezeten a jobb kávék közé való.
2011. jan. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 OliaTIRA ***** válasza:
én évek óta ezt iszom és semmi baj nincs vele. Palomát is szoktam venni
2011. jan. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké -akkor ezek szerint kifogtamezt a csomagot -lehet az összes többi hatásosabb-köszönöm a válaszokat!
2011. jan. 10. 18:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!