Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sült csirke mellé milyen...

Sült csirke mellé milyen köretet egyek ha fogyózok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 21:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Előttem író!


A kérdező fogyózik, arra volt kíváncsi, hogy mit célszerűbb a fogyás érdekében ilyenkor enni köretként!

Ez a te véleményed, amit írtál, nem biztos, hogy sokakat érdekli, én viszont csak a kérdésre válaszoltam!

2011. jan. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Da puta madre ***** válasza:

Bocs, nem neked szólt, hanem 2228-nak. Azt hangsúlyozta ki, hogy nehogy egyen rizst, mert hizlal. Erre írtam, hogy mindenből tud annyit enni, hogy hízókúra legyen a fogyókúrája. Nem kell megenni egy kilót, egyen keveset, nem fog megártani neki. Fogyókúra alatt ugyanúgy szükség van szénhidrátra, csak kevesebbre.

Ha nem lenne kíváncsi az emberek véleményére, akkor gondolom nem írna ide. Nem írtam semmit, ami nem ide tartozik.Ennyi erővel az sem biztos, hogy a tiédre kíváncsi.

2011. jan. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy nem kíváncsi, hiszen azért kérdezett, mert SEGÍTŐ válaszra volt szüksége!

Ha neked a rizs és társai diétás menü részei, akkor menj el dietetikushoz, ő majd helyreigazítja a tévedéseidet!

Nem gond, ha nem tudod, mit kell enni ilyenkor, olvass itt utána, vannak akik nagyon jól tájékozottak!


Pl.: egy morzsa dobostorta sem annyira hizlal, mint egy szelet alma?

Nem érted a lényeget!!!

2011. jan. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Da puta madre ***** válasza:

Azért írsz hülyeségeket, mert te innen tájékozódsz, és ezt adod tovább. Elég nagy hiba. A tudást ne innen szedd össze, hanem olyan oldalakról, ahol direkt ezzel foglalkoznak. Ott legalább nem tévednek akkorákat, mint te!Én alá tudom támasztani, azt amit mondok...Megy ez neked is??

A kérdezőnek(és neked is, talán szorul beléd egy kis értelem): [link]


(látod?? RIZS.....)

2011. jan. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Azt hiszem azzal, hogy az itt való tájékozódást ilyen durva módon leminősítetted nem engem sértettél meg, hanem az oldat szerkesztő összes! felhasználót, a terved ezzel azt gondolom nem ez volt, így most mellé lőttél drága!!! :)


Olvasgathatsz bármilyen oldalt, attól még az, hogy 10 dkg zöldségnek vagy ugyan ennyi rizsnek van-e kedvezőbb hatása az emberi szervezetre, nem lesz soha kérdéses!

A zöldségek, főként nyersen, jobb anyagcsere gyorsító és segítő táplálékok, mint a pl. hasfogóként is tökéletes rísz.


Jobban hiszek egy tapasztalatból alkotott véleménynek, mint egy odavetett írásnak a neten!


Ha ezt rosszul teszem, akkor kérlek hagyd rám, mert vállalom! :D

2011. jan. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Da puta madre ***** válasza:

Én azzal nem is vitatkoztam egy szóval sem, hogy egyen zöldséget, csupán azzal, hogy ne egyen rizst. Ha elolvastad volna az első hozzászólásomat, akkor ezt te is láttad volna. Erre írtam azt is, hogy nem kell egy kilót megennie belőle, de ha úgy érzi, és megkívánja, nyugodtan ehet, mértékkel.

Az oldalról meg csak annyit, hogy nem mindig hiteles, valós dolgok vannak itt, ezt a kérdezőknek mérlegelni kell, kiszűrni mi igaz, és mi nem. Ezt szerintem te is tudod, és az oldal tulajdonosai is tudják.

2011. jan. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
No comment! :)))
2011. jan. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!