Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A megkelesztett, de még ki...

Tamás Miklós kérdése:

A megkelesztett, de még ki nem sütött, előkészített, betekert bejglit el lehet tenni egy éjszakára, hogy másnap süssük ki, vagy lesz valami baja? Ha el lehet tenni, akkor kell-e hűtőbe rakni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 23. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem így túlkelne, és az nem valami jó...:S
2010. dec. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Élesztővel készült tésztát nem ajánlatos eltenni.

Süsd meg nyugodtan - holnapig nem szárad meg :)

2010. dec. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Andi konyhájáról sütöttem bejglit, élesztős, éjszakára hagyni kellett pihenni. Nagyon szép lett.
2010. dec. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kisnita ***** válasza:

Én is úgy csináltam mint az utolsó, Andi receptjével, most csináltam először és fantasztikus lett. A recept úgy írja, hogy hűvös helyen, de nem hűtőben kell tárolni. Ha van egy hidegebb szobátok(vagy spájz) oda tedd be és nem fog túlkelni!

Utolsó! Te finomlisztből csináltad? Mert nekem kiment a fejemből, hogy alig van itthon finom lisztem és kb a 3/4-ét rétes lisztből csináltam, de egyszerűen fantasztikus lett, még sosem ettem ilyen jó bejglit :) Minden esetre holnap megcsinálom a finomliszteset is :)

2010. dec. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utólsóelőtti vagyok igen finomlisztből csináltam! Bocsánat gondolom elkéstem!
2010. dec. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kisnita ***** válasza:

Nem késtél el. :)

Meg csináltam finom lisztből is és körbe kóstoltattam a rokonsággal, 8:2 arányban a rétes lisztes győzött :)

A finom liszttel is nagyon finom lett, de rétes liszttől könnyebb a tésztája, nem olyan "kalácsszerű". :)

2010. dec. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!