Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hol találhatok ilyeneket?

Hol találhatok ilyeneket?

Figyelt kérdés

Két kérdésem lenne:


1.Hol találok olyan ételfestéket ami színezi az ételt vagy ilysmi és nem ártalmas?


2.Hol találok olyan "papírt" amibe a cukormázat bele kell rakni amikor mézes kalácsot sütünk és abban van a máz és onnan kell kinyomni és dísziteni?


Eőre is köszi


2010. nov. 21. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a tescoban láttam ételfestéket,abban a sorban ahol a pudingok,vaníliás cukrok,aromák,tortabevonók stb van.

A cukormázhoz kinyomót is szerintem lehet ott kapni,bár azt én még nem vettem soha.Én egy sima zacskóba szoktam rakni és egy pici lyukat vágok az egyik sarkára.

2010. nov. 22. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Metróban van többféle kinyomó is és ételfesték is.
2010. nov. 22. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én az auchanban vettem ételfestéket, ahol a pudingok és aromák vannak 82 ft volt. A konyhai felszereléseknél pedig van kinyomó. De csinálhatsz zacsiból is, vagy zsírpapírt-sütőpapírt összetekersz tölcsér alakba picit levágod a végét és már használható is.
2010. nov. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2010. nov. 22. 17:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!