Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van különbség a szilikon...

Van különbség a szilikon öntőforma és szilikon sütőforma között?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Rendelni szeretnék süti készítéséhez szilikonos formákat, viszont nem tudom, hogy amihez az van írva, hogy szilikon öntőforma pl csokihoz, jégkockához, cukorkákhoz, azt is be lehet tenni a sütőbe sütit sütni benne? Vagy az hiába van szilikonból, el fog olvadni? Csak azt szabad megvenni sütit sütni, amihez szilikon sütőforma van írva?


Előre is köszi a segítséget, lehet hülye kérdés.



szept. 15. 01:48
A kérdező szavazást indított:
Be lehet tenni a sütőben sütit sütni benne
Nem lehet betenni a sütőbe sütit sütni benne
7 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Szerepelnie kell rajta valahol a minimum és a maximum hőmérsékletnek, amin használható
szept. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
A sütőforma hőalló, a többi nem.
szept. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Sütit csak sütöformában érdemes sütni, a többi nem arra való, nem bírja azt a höfokot, nem biztos, hogy szétolvad, de egy csomó vegyi anyag belekerül a melegítés során az ételbe. (Ez bizonyos mértékben a sütöformára is érvényes, ezért én jobban szeretem a hagyományos fém formákat)
szept. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen a válaszokat, akkor inkább nem próbálkozom vele!
szept. 15. 08:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem olvadnak el. Mindegyiken fel van tüntetve, hogy milyen hőmérsékleten használható. Itt van éppen a kezemben egy bonbonforma, ami -60 és +260 fok közötti használatra hitelesített.
szept. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!