Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Könnyű, kb.20 perc alatt...

Könnyű, kb.20 perc alatt elkészíthető sütik receptjei? /link/

Figyelt kérdés

szóval a suliban sütit kell készítenünk (állítólag erre kapunk jegyet is),de persze akkor már ne 2 személyes kis valamit csináljunk hanem olyat amivel pár tanárt is megkínálhatunk.Tudnék én is keresni és már meg is volt szóval van pár tipp.Csak véleményre lennék kíváncsi.Esetleg neked van valami egyszerű kedvenced..akkor szívesen fogadnám az ajánlatodat.A lényeg,hogy 45 a percebe beleférjen.Előkészületekkel,mosogatással,pakolással egyben.: D

(úgy is lehet,ha pl.: palacsintát készítünk előre elvisszük bekavarva és ott sütjük ki,a több idő elnyerése érdekében)Lehetnének akár falatkák is amit könnyen és hamar eltudnak fogyasztani.


Előre is köszönöm! :)


2010. okt. 31. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
.
2010. okt. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ezt szoktam csinálni én is, hamar elkészül. Ti úgyis csinálhatjátok, hogy már előre elkészítitek a tésztát és a pudingot, hogy a suliban már sütni kelljen.

Tipp 1: bármilyen más pudinggal is készíthetitek, akár vegyesen is.

Tipp 2: csináhatjátok fordítva is: fehér tészta (kakaó nélkü) és csokipuding vanília helyett.

Remélem, tudtam segíteni!

2010. okt. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Csokis brownie. Kb. 30 perc alatt megvan.

Vagy, bögrés sütik :D

2010. nov. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A muffinok elég gyorsak, ebbe a recepbe a szilvát helyetesitheti előre kimagozott megy is.

[link]

2010. nov. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen : D

első a tied korrekt válasz volt.

még szívesen fogadom a válaszokat ;)

2010. nov. 2. 10:33
 6/6 man11 válasza:
Sztem a szar az jó az kb 10 perc alatt elkészíthető és porcukorral még finomabb
2011. szept. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!