Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miért lesz 'gumis' a muffin?

Miért lesz 'gumis' a muffin?

Figyelt kérdés
szilikon muffinsütőm van, ez lehet a baj? :D egyszerűen bármilyen muffint sütök, gumis lesz az állaga,olyan mint nem is muffin lenne. nem szoktam muffinpapír tenni bele, mert anélkül is könnyen ki lehet szedni.

júl. 4. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:
13%
nem tudjum
júl. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Recept nélkül nehéz bámi konkrét dolgot is mondani, de alapesetben a muffin tésztáját nem szabad túlkeverni, csak annyira szabad összedolgozni, hogy a száraz összetevök ne legyenek külön, ha tovább keverik, akkor lesz túl sürü, gumis
júl. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mindig olyan pedig én fémben sütöm. Olvastam hogy lehet sok az olaj/vaj benne. De mindig úgy csinálom ahogy a recept írja
júl. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szilikon formában kifogástalan muffinokat sütök.

A receotekkel lesz a gond. Esetleg a recept + hkgy túlkevered a tésztát.


Keress angolul cupcake receptet az biztos hamarabb lesz morzsás mint gumis. Sajnos kevertekbol (miffin bannakenyer stb) nagyon sok szar magyar recept van a neten

júl. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lehet kevés a sütőpor és sok az olaj, folyadék.

Próbalj más receptet is ki.

júl. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Esetleg belehalna valaki, ha a saját maga által használt szuper muffin receptjét feldobná ide a kérdezőnek?
júl. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ingyen még a saját anyámnak se
júl. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
6-os: sokkal lényegesebb lenne a kérdezö receptje, mert úgy lehet jobban valamit javasolni.
júl. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!