Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Aldis vajas teasütemény....

Aldis vajas teasütemény. Lehet kapni valahol még ilyet? Valakinek van esetleg hasonló receptje akár?

Figyelt kérdés

Évekkel ezelőtt lehetett kapni az Aldiban sajátmárkás (Finest Bakery) Kaffeegebäck-Spezialitäten nevű teasüteményt több ízben (kókuszos, csokidarabos és talán karamellás is volt), viszont engem kifejezetten a vajas verzió érdekel.

Így nézett ki:

[link]


Több Aldiban is kerestem már, de nincs, szóval gondolom megszűnt. Aki ismeri, talált azóta esetleg olyan alternatívát, ami hasonló ehhez? (A fém dobozos teasütik szerintem nem ilyenek, próbáltam.) Vagy végső esetben, ha valami ehhez hasonló, nagyon bevált recept lenne, én azzal is kibékülnék.



jún. 28. 10:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Sajnos én sem értem a koncepciót,ami jó működik kivonjàk a forgalomból.

Hasonló most a Lidl-ben egy virsli fajta.

jún. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!