Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Lesz valami bajom ha így...

Lesz valami bajom ha így ettem meg?

Figyelt kérdés
Vettem az élelmiszer boltban rántott csirkemellet. Hűtött volt.Az volt ráírva a zacskóra hogy kész állapotban van. Beraktam a mikróba pár masodpercre hogy meleg legyen és megettem. Utána láttam meg hogy az elkészítési javaslat az hogy 5 perc sütés serpenyőben,mindkét oldalon. Most akkor félkész volt mégiscsak? Belegondolva a zsemlemorzsa rajta elég kenőcsös állagú volt a közepén... Lesz valami bajom tőle?
2023. aug. 16. 15:37
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
6. Nem fagyasztott, hanem hűtött, amit ott készítettek.
2023. aug. 16. 16:06
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Bajod nem lesz, csak legfeljebb gusztustaln aaz étel
2023. aug. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
88%
#11: Akkor mitől lenne bajod, Te agyalágyult...?!?
2023. aug. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Hat mert olyan nedves volt a zsemlemorzsa rajta, azert gondooom hogy sutni kellett volna rajta.
2023. aug. 16. 16:58
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Azok keszetelek, vagyis csak melegiteni kell. En is ettem mar ilyen kesz panirozott csirkemellet. Lehet sutoben is melegiteni es mikroban is..


Semmi bajod nem lesz tole.

2023. aug. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy átlagos egészségi állapotban levő ember nagyon sok mindent tud tolerálni, nem kell ezt túlpörögni. De amúgy meg sok kész ételre ráírják az elkészítési javaslatot. Kb. mindenhol írják x percre rakd be a mikróba, de sok helyen azt írják, hogy serpenyőben csináld. De sokszor ekkor még igenis készen és fogyasztható állapotban van a termék, csak ráírják azt, hogy melegítsd fel, ami amúgy eléggé egyértelmű amúgy is, de na. :D Meg amúgy általában ami tényleg olyan, oda rendesen ráírják, hogy "csak alapos hőkezelés után fogyasztható", szóval egyértelműen fel szokták az ilyet tüntetni. Viszont szerintem ha most tényleg félkész lett volna vagy bármi, ahogy előbb is mondtam, nem lesz semmi bajod. Amúgy nem szoktam gyakran hűtős panírozott dolgokkal szemezni, de pl. Sparnak is van hűtős csirke nuggets falatkái, és az is pl. fogyasztásra kész úgy ahogy van, csak nyilván érdemes megmelegíteni.
2023. aug. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
tuti nem lesz bajod. finomabb lett volna kisütve röviden. Ez mar felig el volt keszitve a hus maga (a panirt lehetett volna megpiritani jobban akkor fincsibb)
2023. aug. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!