Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ezekből mi jót lehet összeütni?

Ezekből mi jót lehet összeütni?

Figyelt kérdés

Van itthon tojásom, zabtejem,tk zabpelyhem, mézem, lisztem, almám, banánom.

Ebből valami egészségeset összelehet ütni? banános zabpalacsinta vagy ilyesmi?


2023. júl. 22. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Sult zabkasat javaslok. Banant pepesitesz, bele zaby par tojas, a tej, ha van a tetejere gyumolcs es be a sutobs.


Baked oatmeal recepteket keress a neten

2023. júl. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Bananos zabpalavsintat is csinalhatsz, banany tojas, minimalis zaby sutopor de en pl azt nem javaslonam mert szerinrme nem finom
2023. júl. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az egyest kipróbálom akkor, megnézem neten a receptet :)
2023. júl. 22. 14:05
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Fél kiló zabpelyhet szoktam használni az alábbi pofonegyszerű recepthez:


4 tojást beleütsz egy nagy keverőtálba..Adsz hozzá sót,kevés étolajat. Felvered egy villával.Mehet bele a méz,ha van őrölt fahéj.Beleöntöd a zabpelyhet jól összekevered.

Az almát meghámozod,lereszeled.A banánt összetöröd. És ezeket is alaposan belekevered a masszába.Egy tepsibe belenyomkodod,egyenletesen eloszlatod ezt a trutymót.Kb.fél órát sütöd és kész.

(Ha csak alma megy bele,akkor olyan 5-6 darab elég szerintem.Ha banán is ,akkor kb. fele-fele arányban lesz jó az állaga.)

2023. júl. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szuper az utolsó recept.de ki pontozza le? Aki lepontozgat mindenkit írjon jobbat..
2023. júl. 22. 17:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze, banános palacsintát csinálhatsz. Én amerikai palacsintaként szoktam ilyet. Szerintem finom. Még csak nem is kell bele cukrot raknod, a banán tök jól édesíti. De ha esetleg van még fahéjad is, akkor almás-fahéjas muffint is csinálhatsz. Ha rákeresel a neten, sok különböző receptet kidob. Igazából tej, egy kis sütőpor, zabpehely, alma, fahéj, tojás, de esetleg banánt is rakhatsz bele ha szeretnél. Most konkrét receptet ehhez azért nem írok, mert anno volt egy ami alapján én ezt csináltam, de azt már meg nem találom, és ha egy random receptet berakok amit én nem próbáltam, akkor azzal te sem vagy előrébb. De igazából szerintem majdnem mindegy melyik receptet választod, nem hiszem hogy egy ilyen egyszerű muffin rosszul végződhet.
2023. júl. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Csináltam: 50gramm zabpehely

1 banán, 1 tojás, 70ml zabtej, méz, sütőpor összekevertem és lett belőle banános zabpalacsintám

2023. júl. 23. 15:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!