Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » 40 főre melyik a leg praktikus...

40 főre melyik a leg praktikusabb desszert, amit előre el lehet készíteni?

Figyelt kérdés
2023. júl. 19. 20:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Bármilyen sütött (sőt, keksz alapú sütés nélküli) sütemény, pl pite.
2023. júl. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
23%

Tiramisu vagy somlòi :)

Nagyobb adagban is elkeszithetö könnyen.

2023. júl. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%

Mire kéne? Komoly alkalom terített asztalnál szép ruhában, ténylegesen desszert funcióval? Vagy kerti bográcsozáshoz falatozni, esetleg pogácsajellegű harapnivaló?


Utóbbihoz ajánlanám a low-effort specialitásomat: fogsz egy leveles tésztát (bejelölöd a felénél, akár úgy, hogy összehajtod, "megélezed", aztán visszahajtod), szépen ráhelyezel a felére bacon csíkokat, úgy szorosan egymás mellé. Ráhajtod a másik felét, megkened tojással, sajtot szólsz rá, mint a pogácsára. Nagyon éles késsel csíkokra vagy négyzetekre vágod, mehet a tepsibe, előmelegített sütőben hamar kész (én mindent 180-200 fokon sütök).


Néha szégyellem magam, hogy egy ennyire munkaigénytelen rágcsálnivalóval akkora sikerem van. Összejövetelkor előre kérni is szokták, hogy "szalonnás sütit" vigyek.

2023. júl. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
64%
Linzer, vagy bármilyen keksz
2023. júl. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%
Mostanában? Jégkrém-fagyi. Tuti siker!
2023. júl. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Olyan sütikre gondoltam amit több nappal a buli előtt elkészíthetem.

Linzer félék. Kókusztekercs.

Nem tudom vajas piskótás dolgok meddig állnak el?

2023. júl. 19. 22:03
 7/20 anonim ***** válasza:
25%
2 es vagyok nem értem a tiramisu is pl Miert lett lepontozva??? Egyszerübb mint a 38 fokban sütni tepsiszàm vagy szaggatni ki 40 före a 120 db kekszet!
2023. júl. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%
Többnaposan a piskòta felejtös akkor tenyleg keksz vagy hasonlòk lesz jò
2023. júl. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
89%
Pl mert 40 adagot nem tudsz hol hűteni! Én speciel a somlóit szavaztam le, mert az eszméletlenül bonyolult: 2 v. 3 féle piskóta, kétféle krém, aprított dió, tejszín, és mindezt 40 személyre.
2023. júl. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
77%
A linzerek jók lehetnek, azok néhány napig biztosan kibírják. A mézeskalács is ilyen, de nyáron annak nem igazán van szezonja.... Esetleg kókuszgolyó, azt nem kell sütni és 1-2 napig biztosan eláll (már ha nem jártok rá, ha én 2 nappal egy buli előtt elkészíteném, a család rájárna és elfogyna).
2023. júl. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!