Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tipp, otlet jo izu vett...

Tipp, otlet jo izu vett sutemeny, kekszhez?

Figyelt kérdés

Nem. vagyok edesszaju. (evente szer ha megeszek a buszra varakozva egy Snickerst...)

De tudom milyen egy jo hazi pogacsa, vanilias kifli, stb..


A 7vegen a parom szulei jonnek latogatoba... Semmi kedvem es tudasom neki allni sutni.


De, tudom hogy az anyos nagy haziasszony es sosem mondana... De elvarja hogy igy illik. Sajat hazi sutivel fogadni.


A kérdésem: van e otletetek Budapesten hol tudok olyan sutit, tortat barmit venni amire nem gyanakszik hogy vasarolt hanem hanem amolyan egyszeru haziasszony cucc.


Cukraszdakban tul profi dolgok vannak, Tescos sutivel meg nem allhatok ott

.



2023. júl. 12. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Millió háziasszony süt megrendelésre.
2023. júl. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hol hogyan? Ha adsz egy cimet szuper. Kerdes persze betartjak e a higeniat..
2023. júl. 12. 21:55
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
Nem tartják be.
2023. júl. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15%
Instagramon keresd meg 'suridomi't, czkraszmuhelye van
2023. júl. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem csinálj saját házi sütit. Mondjuk a kekezseket, linzereket konnyu tulsutni es kiszarad szoval inkabb ne ilyesmit. De szerintem sokkal tobbet er egy hazi csokidarabos muffin vagy banánkenyér mint egy keksz amit veszel. Amúgy eléggé érezni a kulonbseget hazi es nem hazi suti kozott


Egy cukrasz

2023. júl. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy bögrés süti nem sokáig tart és le sem buksz.

Boci mobil vagy meggyes pudingos pl.

2023. júl. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Millió sütés nélküli süticsoda van a neten és még mutatósak is.

Furfangoskodnod sem kell, mert tényleg te csinálod és nem lehet velük mellé lőni.

2023. júl. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 harebell ***** válasza:
100%

"Semmi kedvem es tudasom neki allni sutni."


A (nem)tudás nem kifogás, egy kevert bögrés, egy muffin vagy akár egy sütés nélküli desszert, pl kókuszgolyó kb elronthatatlan, ha picit odafigyelsz. Kismillió kezdőbarát recept van.


Ha meg kedved nincs, és benned nincs ez a belső késztetés, hogy így kedveskedj a vendégeknek, akkor vegyél valamit és vállald, hogy nem akarsz/szeretsz sütni vagy nem volt időd. Minden alkalommal, mikor meglátogatnak, hazudnál, hogy mit készítettél? Jobb az egyenesség.


Amúgy piacokon szétnézhetsz, ott szoktam házi kekszeket, sütiket, aprósütiket látni.

2023. júl. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen rohadt melegben még harcedzett háziasszony is 10x meggondolja, hogy begyújtsa a sütőt!

Csinálj gyümölcssalátát, pohárkrémet, vagy kínálj jégkrémet.

Én biztos jobban örülnék neki, mint valami keksznek.

A sütéssel kapcsolatban meg elcsacsoghatod, hogy nem tudsz sütni, nem kell mindenkinek megfelelni! Egy életen keresztül nem lehet erről hazudozni.

Én baromi jól és változatosan főzök évtizedek óta, de a sütés nem az erősségem, nem is vállalok be sütést.

Mindenki tudomásul vette.

2023. júl. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!