Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen főételt készítenétek...

Milyen főételt készítenétek gránátalmából? Lehetőleg csirkehússal.

Figyelt kérdés

Én arra gondoltam, hogy vagy sütőben sütném a csirkemell filét curryvel és rá a gránátalma magokat, esetleg ananász és sajtot (csak félek, hogy elveszi az ananász a gránátalma ízét) esetleg valami spagettifélét csinálnék gránátalmás, spenótos-csirkés szósszal, viszont itt nem tudom a szószt.. Nagyon száraz lenne, ha csak lesütném valamilyen csirke fűszerkeverékben a csirkét és hozzákeverném a spenótot és a gránátalmát?

Lehet egyáltalán még friss spenótot kapni? Vagy a fagyasztott is jó erre a célra?

Ennyi lenne a kérdésözön, remélem van valakinek ötlete:)


2010. okt. 11. 01:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Sztem gránátalmát nem kapsz sehol, mert arra itt már nincs pénz amikor a paradicsom is 500 forint kilója..


A friss spenóttal meg csaka vesződség van, mert azt forrázgathatod aztán darálgathatod stb egyszerűbb és ugyanoylan jó a mirelitt!!


Semmi baja nem lesz a növényeknek a fagyasztástól, és az egyébként erjedő gyümölcsök pl szilva, vagy szőlő is hetekkel tovább elálnak hűtőben tartva mint egyébként!!

2010. okt. 11. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A csairkemell akkor is nagyon száraz,ha nem sütöd. Ha még sütöd is,akkor meg ehetetlen.
2010. okt. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%

szia! 6 db gránátalmából lesz kb 2 dl szósz, úg

üdv.y, hogy kifacsarod a levét és felére besűríted.

ez finom lehet egy tejszínes-sajtos csirkemellel, amit a sütőben sütsz olmósra.hozzá mehet a currys rizs.

a spenótot, meg a spagettit hagyd máskorra:))

2010. okt. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kriszti83 ***** válasza:
2010. okt. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Első: van gránátalmám és csinálnék belőle valamit, ezért kérdeztem:D

Második: Szerintem nem túl száraz, én csak a csirkemellet eszem meg:) Semmilyen más húst nem. Esetleg arra gondoltam, hogy panirral (a sajt) csinalok valamit csirke helyett, de teljesen tanacstalan vagyok.. A 6 granatalma - 2dl szosz meg nagyon lehangoloan hangzik:D De azert megprobalok kihozni belole valamit, koszi:)

2010. okt. 11. 23:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!