Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit fözzek holnap? Húsos...

Mit fözzek holnap? Húsos kaják kilöve mert nincs itthon és nálunk a faluba nem is lehet kapni!

Figyelt kérdés

Húsos kaják kilöve mert nincs itthon és nálunk a faluba nem is lehet kapni!

Köszönöm elöre!


2008. dec. 29. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

én a krumplispaprikást ajánlom NOKEDLIVAL. gondolom tudod hogy kell csinálni, az én lányom nagyon szereti, képes 4 tányérral is bevágni és akkor a legfinomabb, ha jó szaftos az íze. én mindig úgy csinálom, mert a lányom XD úgy eszi mint valami szószt, hogy kevés lé többi krumpli meg nokedli

a nokedlit meg gondolom tudod hogy kell készíteni... esetleg ha van otthon - akkor bírsz mellé vagy bele főzni virslit esetleg kolbászt... :)

ha kell azért leírom a receptet :)

2008. dec. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Cicege (tocsi), turos teszta, sajtos teszta, rakott krumpli, valamilyen fozelek (attol fugg milyen zoldseged van otthon hozza)feltet nelkul, rantott karfiol, rantott sajt, vagy fozzel ki tesztat reszelj sajtot hozza es egy jenai talat vajazz ki. Egy sor teszta, egy sor sajt, egy sor teszta es igy tovabb majd susd meg kb 20 percig. Gyors, egyszeru, es finom.

Valamilyen leves pogacsaval, rantott gomba rizzsel.

Nezd meg a mindmegette hu.-t is!

2008. dec. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!