Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen lehet a rántott kelbimb...

Milyen lehet a rántott kelbimbó? Ettetek már ilyet?

Figyelt kérdés
2010. okt. 9. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Semmi értelme nem lenne a kelbimbót rántani. Nyersen nem sül át ha megfőzöd kifő az íze.
2010. okt. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha szép nagyok, akkor nyugodtan próbáld ki. Ugy mint a karfiolt. Vegetás forró vizben pár percig főzd, majd szürd, száritsd le, majd panirozd. Miért ne lehetne. Én ha rántok, mindenfélét szoktam. Gomba, karfiol, hagyma karika,tök, cukkini,Most még a sütő tököt is meg fogom próbálni, itt a szezonja.
2010. okt. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Épp készül a kelbimbó, majd megírom milyen lett. Te is írd meg lécci, molyen lesz a sütőtök.
2010. okt. 9. 16:50
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Sütőtököt rántani? Elgurítom az agyam!Miért nrm jó a fínom sülttök?
2010. okt. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kelbimbó finom lett és gyorsan lehetett bundázni is, egyszerre többet.


Nem arról van szó, hogy nem finom a sülttök, hanem arról, hogy kipróbáljuk, hátha finom a rántott sütőtök is. :-)(levesnek is finom, miért ne lehetne mást is kipróbálni.)

2010. okt. 9. 22:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Biztos jó lehet, még nem ettem, de ki kell próbálni, mostanában úgyis benne vagyok a rántásban.
2010. okt. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sütőtök sajnos elmaradt, de be fogom pótolni.Örülök, hogy jó lett a kelbimbó. Ügyes vagy!
2010. okt. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!