Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ugye megpuhul egyszer a krumpli?

Ugye megpuhul egyszer a krumpli?

Figyelt kérdés

Rakott krumplit csinálok, de siettem, vagy én nem tudom mit hibáztam, de kemény maradt a krumpli. Persze ezt már csak akkor vettem észre, mikor karikáztam.

Most fólia alatt sütöm már lassan 1 órája, de még mindig nem az igazi mint amihez 20 éves főzési "pályafutásom" alatt szoktam.

Ugye nem kell nyersen ennie kis családomnak?


2023. márc. 18. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Milyen fajta krumpli?
2023. márc. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
A krumpli főzés nélkül is megsül egy óra alatt. Viszont azt is mondják, hogy ha hamarabb levettük a tűzről, utána már nem tud újra főni. Most már kiveheted, ennél puhább már nem lesz.
2023. márc. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.


Sima mezei "hálós" krumpli.

2023. márc. 18. 14:44
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ilyen fajta. Sokféle krumpli van, mindegyik másra jó. Ha nem volt ráírva semmi, akkor bármilyen lehet. Van, amit főzhetsz, süthetsz akármeddig, fura lesz az állaga. De nem nyers, csak nem lesz olyan puha, mint a többi.
2023. márc. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, biztos, hogy krumplifüggő is.

Mindegy, mostmár ráreszeltem a sajtot, kb. fél óra és eszünk.

Puhult még valamennyit.

2023. márc. 18. 14:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!