Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit lehet készíteni a Tobleron...

Mit lehet készíteni a Toblerone csokiból?

Figyelt kérdés

Kaptam 4 rúd Töblerone tejcsokis édességet. Megkósoltam az egyiket, nekem egyáltalán nem ízlik. Ezek a furcsa nagy darabos éves mézes darabok a tejcsokiban, nekem nem jön be...


Mit lehet belőle készíteni?


2023. márc. 12. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Dobd fel cserére és még aznap kapsz olyan csokit amit szeretsz.
2023. márc. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Berakod blenderbe ízlés szerinti mennyiségű meleg tejjel, és addig pürésíted, kevered az egyveleget, amíg a számodra kedvező állagú italt nem kapsz. Amúgy Toblerone az a Töblerone.
2023. márc. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy csokoládé, mit lehetne belőle készíteni mégis?

Egy piros mogyorósból mit készítesz?

2023. márc. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Igazából ha nem ízlik, akkor max. annyit tudsz tenni, hogy megolvasztod, felhígítod ízlés szerinti mennyiségű tejjel, és megiszod kakaóként.
2023. márc. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Még esetleg fűszerekkel lehet feldobni, fahéj, csillagánizs, szegfűszeg... ezzel amolyan karácsonyias jelleget lehet neki adni, ha ezeket belefőzöd és leturmixolod... más kérdés, hogy - szerintem legalábbis - messze nem éri meg az ezzel járó cécót, én inkább - ha tényleg nem ízlik - elpasszolnám ajándékként valakinek.

Most úgyis mindjárt (na jó, hamarosan) itt a húsvét, csokitojás (festett tojás) helyett vagy mellé...

2023. márc. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha simán nen tetszik akkor az sem fog amit csinálnál belőle. Add oda valakinek
2023. márc. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!