Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A töltöttkáposzta az mi?

A töltöttkáposzta az mi?

Figyelt kérdés

Van pörkölt, főzelék...a töltöttkáposzta az mi?


Bónusz kérdés:

Szokták-illik kanállal enni?



2023. febr. 3. 18:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

A töltöttkáposzta az töltöttkáposzta.

Mi mással kéne enni, ha nem kanállal? Késsel-villával?

2023. febr. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Az ami a neve.Töltöttkáposzta.

Kanállal a legkényelmesebb enni, de eheted villával, pálcikával, kézzel lábbal.

2023. febr. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

A töltöttkáposzta egytálétel.

És igenis szokás késsel-villával enni, legalább is normál helyeken, de olcsóbb kifözdékben vagy otthon mindenki úgy eszi, ahogy akarja, akánnal vagy akár kézzel-lábbal.

2023. febr. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

1-es

Én speciel soha nem ettem még kanállal, és mást sem ismerek aki azzal enné. Igen, késsel, villával eszem, hiszem fel kell vágnia töltött káposzta leveleket. De ha neked kanállal jó, akkor egészségedre.


Kérdező:

Egytálétel.

2023. febr. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egytálételnek számít, és én mindig is kanállal ettem :D
2023. febr. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
28%
Kanállal kell enni. Minden más bohóckodás.
2023. febr. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
Mi is mindig késsel villával ettük, de felőlem lábbal is eheti, ha jól esik neki.
2023. febr. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%

Én a szüleimtől úgy láttam, hogy azt kanállal kell enni. Aztán egyszer voltam vendégségben, ahol a töltöttkáposztához kést-villát adtak, én meg parasztnak éreztem kanalat kérni, szóval alkalmazkodtam a háziakhoz. És rájöttem, hogy késsel-villával sokkal egyszerűbb, azóta azzal eszem.

De rugalmas vagyok, ha anyáméknál vagyok, akkor ott kanállal eszem. Na nem mintha nem merném máshogy, de ott a kanál hozzátartozik a feelinghez.

2023. febr. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A töltött káposzta egytálétel, rengeted verziója van, többségének, van leve is, amit késsel, villával, pálcikával elég nehéz megenni, legpraktikusabb eszköz hozzá a kanál.

A lémentes verziót nyugodtan lehet enni késsel, villával, de kanállal is, nincs olyan kitétel, hogy paraszt eszik kanállal töltött káposztát

2023. febr. 4. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
29%
Kanállal kell enni.
2023. febr. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!