Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Rántott húst milyen lángon...

Rántott húst milyen lángon kell sütni?

Figyelt kérdés
2023. jan. 30. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Hústól függ. A sertést általában kisebb lángon kell fedő alatt, míg a csirke mehet nagyobb lángon, fedő nélkül is.


Viszont mivel az sem mindegy hogy milyen vastag a hús, milyen a panír, miben sütöd, így konkrét választ nem lehet adni. Ez is egy olyan dolog, amit érzésre kell csinálni.

2023. jan. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Èn úgy szoktam sütni hogy csak èpp hogy bugyogjon az olaj, szal se ne túl bugyogjon ,se ne csak álljon az olajban.

Így szèp egyenletesre tudom sütni, szèp a panírja, jól átsül. Nyami ! :)

2023. jan. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mennyi idő amíg felmelegszik az olaj?
2023. jan. 30. 13:05
 4/7 anonim válasza:
100%
Attól függ kinek milyen a tűzhelye, de ha beleteszel egy kis husit, vagy csak kis panír-tojás kombóból kis pogácsát , úgy is látod hogy kellően felmelegedett e.
2023. jan. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jó az olaj, ha fapálcikával teszteled. Beledugod és látni fogod, hogy a fa körül pezseg az olaj.
2023. jan. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Rizsből is lehet. Rokonom hozott Kínából rizspálinkát. Förtelmes volt. Évekig ott állt a szekrényben, csak a vendégeknek kínáltuk, ha voltak bátrak megkóstolni, de nemigen fogyott. Brrrr….
2023. febr. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Bocs, ezt nem ide szántam.
2023. febr. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!