Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Emberek többsége szereti a...

Emberek többsége szereti a töltött káposztát? Én nem utálom!

Figyelt kérdés
2023. jan. 13. 19:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sem utálom. Bár különösebben oda se vagyok érte. Évente 1-2 alkalommal megeszem.
2023. jan. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert te nem utálod, mi sem. Mi is szeretjük.
2023. jan. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Vega vagyok, így nem pálya, de gyermekként sem szerettem. Család úgy van bele, ha valaki ad, megeszik, de nem csinálunk.
2023. jan. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
24%
A mi családunkban 4/1 megeszi ha nincs más, a másik 3 inkább éhezik (köztük én)
2023. jan. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

Embere válogatja ki szereti.

Nálunk megeszi az egész család igaz nincs sűrűn csinálva max kétszer egy évben.

2023. jan. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
31%
Én utálom. Kb. három étel van, amit sohasem ennék meg, az egyik ebből a káposzta megfőzve. A savanyú káposztát meg egyébként imádom.
2023. jan. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
nálam fura felállás van. sok helyen ez különlegesség, ünnepi étel stb. alig várják mikor legyen. az az igazság hogy én is szeretem, néha tök szívesen enném. de nálunk anyum hiába gyakrabban megcsinálja, nagyon kevés fűszerezést használ, így az egészet lehúzza. szégyen vagy sem, én mástól ettem a legjobb töltött kápit mert anya spórol a fűszerekkel, és nem lesz jó a vége. ehető persze, meg sokaknak ez is bőven jó, de tudom hogy számomra nem. aztán tudom ne szóljak semmit, én még lehet ilyet se tudnék, ne járjon a szám. nem is próbáltam mert bonyolultabb étel. de azért sajnálom kicsit hogy másokétól kellett megtapasztalnom és az (lenne) az irányadó
2023. jan. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%

Igen, nagyon szeretem de csak úgy, ha "finoman" van elkészítve.


Én azt kedvelem, ha a töltelékek nem hatalmas nagyok és fűszeres a hús benne. (Kolbásznak készült darálthúst szoktam bele tenni)


Illetve, azt is szeretem, ha van benne füstölt hús, a tölteléken kívül.


Ezen kívül pedig mindig tejföllel eszem a végén.


Nem annyira szeretem egyébként, hogy mindennap enném vagy minden héten, mert megterhelő kaja tud lenni, de pár havonta nagyon jól esik és akkor imádom.

2023. jan. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem enni, de készíteni utálom. 🙄
2023. jan. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha rá tudom venni magam, hogy szökőévente egyszer megfőzzem, akkor szeretem.
2023. jan. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!