Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mire használjak fel 400 ml...

Mire használjak fel 400 ml kókusztejet, ha "nem tudok" főzni?

Figyelt kérdés

Nagyon egyszerű dolgokat (tészta, rántotta, ilyenek) tudok persze, csak bonyolultakat nem.

Akitől kaptam, az is azért adta nekem, mert nem tudta, mit kezdjen vele...

Ti mire használjátok?

Simán meginni gondolom nem nagyon érdemes.



2022. dec. 2. 22:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a konzerves kókusztej? Curry-s, indiai, thai kajákhoz illik. Ha maradni akarsz a tésztánál, akkor tejszín helyett is jó lehet.
2022. dec. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Azt az ízvilágot pont utálom :((

Igen, konzervdobozban van.

2022. dec. 2. 23:11
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer vettem egy olyan konzerves kókusztejet. Felvizezve megittam (anélkül túl sűrű), finom volt úgy. Szerintem csinálj belőle valami italt.
2022. dec. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Tejberizs?
2022. dec. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Kávéba tettem, nagyon finom volt.
2022. dec. 3. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Én simán meg szoktam enni. Nem mindegyik márka egyformán jó, de amit egyszer a pennyben vettem, annyira finom volt hogy...ahh.
2022. dec. 3. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Tápióka pudingot szoktam belőle csinálni. Akkor már csak tápióka gyöngyöt kell venned.
2022. dec. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%
Bármibe mehet tej helyett, csak ha felbontod a hűtőben nem sokáig áll el.
2022. dec. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Turmixnak,pudingot is főzhetsz.
2022. dec. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Pudingba, turmixba, tejbe rizshez nagyon finom. Koktélokhoz is fel tudod használni. Én le is szoktam fagyasztani jégkocka tartóban (előtte alaposan keverd össze), és nyáron turmixokba, koktélokba teszem. Sós ételekhez ne használd sima tejszín és tejföl helyett, mert nagyon érződik az ízén a kókusz. A keleti ízvilághoz ez kifejezetten passzol, de egy magyaros krumplifőzelékkel borzalmas lenne. Akár forrócsokiba, kávéba is teheted, ha nem zavar a kókusz íz.
2022. dec. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!