Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » 2 csomag tejszín ízű pudingpor...

2 csomag tejszín ízű pudingport milyen olcsó süteményhez tudnám felhasználni?

Figyelt kérdés
2022. nov. 4. 14:06
 1/2 anonim ***** válasza:
86%

Készíts egy magas piskótát, vágd 3 felé, vagy 3 lapot és kend meg vele.

Ha az egyikbe keversz kakaóport, diót, rumaromát, stb, tehát egy karakteresebb ízt, akkor még extrafinom is lesz.

A piskóta sem olcsó a 100-120 Ft-os tojással, de még mindig a legolcsóbb.

2022. nov. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
72%

Most nem tudom kinek mi az olcsó, szerintem ez a kettő viszonylag még az, nem kell hozzá sok dolog.. Én már csináltam olyat, hogy ostyalapok közé pudingporból készített pudingot tettem (amit kókuszreszelékkel sűrítettem), viszont nem tejszínízű volt, hanem eddig kókuszossal, vaníliással és csokissal próbáltam, és finom lett. Vsizont nem tudom, hogy a tejszínízű mennyire lenne ízes egy ilyen sütibe. De akár lehet csinálni pudingos kókuszgolyót is, megfőzöd a tejszínízű pudingport, kókuszreszelékkel (vagy akár zabpehellyel sűríted), majd beleforgatod kókuszreszelékbe. Az is finom.


Szóval igazából tej + kókuszreszelék az, ami a másodikhoz szükséges, az elsőbe pedig szintén ez, csak még kell ostyalap is.

2022. nov. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!