Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szerintetek melyik az olcsóbb?...

Szerintetek melyik az olcsóbb? Hogy jövök ki olcsóbban?

Figyelt kérdés
Ha megveszem az ételekhez a hozzávalókat és megfőzöm vagy ha a Gastroyaltól rendelek?
2010. szept. 21. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha csak magadnak főznél 1 adagot, olcsóbb rendelni, ha több személyre, több napra, olcsóbban jössz ki. Viszont: lényegesen finomabb és egészségesebb, amit te főzöl.
2010. szept. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

szia:)

Köszi szépen a gyors választ!

A páromra és magamra főznék. Várandós vagyok és van olyan nap, amikor annyira rosszul vagyok, hogy egyszerűen nem bírok főzni, de még a boltig se nagyon tudok eljutni:( és ezeken a napokon is szeretném, ha főtt ételt enne a párom.

Köszi szépen még1szer a választ!:)

További szép napot!:)

2010. szept. 21. 16:58
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Gastroyal rosszabbul főz, mint én:S


2 hétig rendeltem, egyik nap jó volt a kaja, de kevés, másnap rossz és kevés...

2010. szept. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Inkább főzz, amikor jobban vagy egy nagyobb adagot 2-3 féle ételből és fagyaszd le szétadagolva. Így változatosan tudtok mindig melegételt enni. Sokféle ételt lehet fagyasztani, utána a mikróban hamar felenged és kész is az ebéd/vacsora.

Az ételfutárok kajái nálam az ehetetlen kategóriába tartoznak. Főleg várandósan ne "mérgezd" magadat ilyen selejtekkel!

2010. szept. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is úgy csinálnám, ahogy előttem mondták, a fagyóban legyen tartalékod valamiből. Amikor olyan napod van, hogy tényleg rosszul vagy, kiveszed a fagyóból, és csak lesz tíz perced, hogy átforrald vagy átsüsd sütőben. VAgy akár a párod is megteheti ha hazaér..A rendelés nekünk abszolút nem jön, a férjem és apukám eleve nem eszik meg a tésztát. Meg úgy általában nem finom nekik a rendelős kaja.
2010. szept. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

akkor itt nem az a kérdés, hogy melyik az olcsóbb. rendelj néha, tudom milyen rossz. ilyenkor a kajára rá se bír nézni az ember, nem, hogy még babráljon vele. mi is rendeltünk néha


14 hetes kismama

2010. szept. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!