Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Rakott krumplit hogy szeretitek?

Rakott krumplit hogy szeretitek?

Figyelt kérdés
Kolbásszal, szalámival, virslivel stb...

2022. máj. 19. 07:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
86%
Kolbásszal, virslivel, tojással és tejföllel. :D
2022. máj. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
85%
Én szaftosan szeretem, ezért tejszín és tejföl keverékét teszem bele, meg egy kis sajtot is. Kolbász, tojás alap.
2022. máj. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
88%
Csípős házi kolbásszal
2022. máj. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
93%
Kolbásszal
2022. máj. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
82%

Én kolbász társaságával és tojással szeretem talán a legjobban, de mivel a kolbász nem arról ismereted, hogy kevés lenne benne a kalória így legalább a tejfölt cseréltem le natúr joghurtra, hogy feleslegesen ne toljam befele a kalóriákat. Én egyébként szoktam a rakott krumpli tetejére, még tenni kalória szegény mozzarella sajtot is. Bár lehet másnál nem szempont, hogy figyeljen a kalória bevitelre.


Én már próbáltam olyan rakott krumplit is, amiben nem kolbász, hanem pirított darált húsos réteg van a tojás mellett. Igazából így is finom, de nem tudom, hogy ennek az ételnek van-e valami más elnevezése. Én ezt is szimplán rakott krumplinak hívom.

2022. máj. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
82%

Kolbásszal.


Bár mi nem szoktunk hagyományos rakott krumplit csinálni. Mindig felturbózzuk valamikkel. Amihez épp kedvünk van. Mexikói zöldköret, gomba, bab, hagyma, paradicsom...Vagy van, hogy paradicsomosbabot rakunk bele, és akkor tejszín nem is megy rá.

2022. máj. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 NTBS ***** válasza:
70%
Tojás nélkül.
2022. nov. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
78%
Tojással kevés lángolt kolbásszal és sok tejfölös besamellel.
2022. dec. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
70%
Virslivel, reszelt sajtos tejföllel, esetleg lapka sajttal is, még esetleg tejszínnel is, bő ízesítéssel, tetején is reszelt sajttal.
2023. máj. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Kolbász, sok tejföl és friss lilahagyma rákarikázva és/vagy mellé alma- birskompót.
aug. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!