Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit csinálhatnék mellé?...

Mit csinálhatnék mellé? Tejszínes gombás csirkemell lesz sajtmártással.

Figyelt kérdés

Páromat szeretném meglepni vacsorával.

Mi legyen a csirkemell mellé?

Vörös vagy fehér bor megy hozzá?


2010. szept. 13. 13:19
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Különben én is a krumplipürén és a főttkrumplin gondolkodtam...eddig... :)
2010. szept. 13. 14:53
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

2 nagyobb krumpli elég,megfőzve. tisztán 25 dkg körül legyen,tojás és annyi liszt, hogy nyújtható legyen. pors , petrezselyem,

kicsi zsír.kigyújtani kb. 2 cr-re, fölvágni kb 2*5 cm -es lapokra. azokból kis kroketteket formázmni kézzel és lehet panírozni.

ha kis gombócokat csinálsz, panír nélkül a forró zsiradékban krumplifánkocskákat kapsz.

üdv.

2010. szept. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Azon kondolkodom közben, hogy a sajtmártás talán el is maradhatna, nem?

És akkor lenne tejszínes gombás csirkemell burgonyakrokettel, díszítéshez paradicsim karikák és valami fincsi fehér bor mellé(ami,ugye elmaradhatatlan) :)

2010. szept. 13. 15:30
 14/17 anonim ***** válasza:
Én , masnitésztát vagy ,van az a szines spenótos és sárgarépás Vita pasta tészta azt tennék hozzá és fehér bort ,üdv jó étvágyat ,
2010. szept. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első gondolatom az volt hogy felesleges ehhez a sajtszósz.Az inkább szárazabb sültekre, grill husokra való. Itt a gombás mártás megáll önmagában.Esetleg zsemle- gombóchoz mit szólsz, ha kéred leirom.
2010. szept. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Persze, jöhet minél több ötlet!
2010. szept. 13. 20:12
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Zsemle gombóc. 2 db szikkadt zsemlét apró kockára kell vágni. /nekem mindig van otthon száraz zsemle kockám, mert ha nem fogy el 1-2 zsömle, felvágom kockára és megszáritom,rongy zacskóban tárolom /.Zsiradékon- lehet szalonna zsir is- pirosra sütöm.Tálban nokedli tésztát keverek. 30-40 dkg lisz, 2 tojás,kis só, és annyi viz, hogy hogy jó lágy nokedli tészta legyen.Ebbe a tésztába kevered a megpiritott kockákat. Forró sós vizbe kanalazod vizes evő kanállal.Ha feljönnek egyet kettévágsz megnézni, hogy a közepe nem nyers-e?Kiszeded, szürőben leöblited, és kész.Van aki reszel egy kis krumplit is bele, én még nem próbáltam. Viszont petrezselymet már vágtam bele jól mutatott.Mi szalon tüdővel, és vadassal szeretjük, de a Te szószos ételedhez is jó. Jó étvágyat.
2010. szept. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!