Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sütőt mivel és hogyan tisztítj...

Sütőt mivel és hogyan tisztítjátok?

Figyelt kérdés
Van vmi természetes szer amivel ki lehet takarítania az eléggé zsíros, kormos sütőt?
2022. jan. 6. 15:39
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

A sütőt még "nem természetes szerrel" sem egyszerű takarítani, ezért az én "titkom", hogy minden sütés után kitörlöm.

Igaz, nem természetes szerrel, hanem JAR mosogatószerrel, vagy szükség esetén hideg zsíroldóval.

2022. jan. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%

Természetes szernek mit nevezel?

Amúgy ilyen "bio" izékkel legfeljebb úgy lehet tisztán tartani egy sütőt, ha minden egyes használat után kitakarítod.


Többéves zsír-koromhoz komoly szer kell!


Pl. ezek a sütőtisztítő habok, spray-k.

2022. jan. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Hideg zsíroldót nem javaslom, ha befolyik valami résbe szétmarja a lemezt.
2022. jan. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Valami súroló porral vagy cif.
2022. jan. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%

Környezetbarát konyhai tisztítószer (greenbiotic) + egy csepp mosogatószer + kb 5 perc törölgetés

Eddig kiszedett mindent, pedig lusta vagyok minden használat után pucolni.

Nem tudom, mit csinálnak azok akiknek csak valami durva szer működik. :D

2022. jan. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Az enyémen van tisztító fokozat. Hamuvá éget mindent és csak ki kell söpörni utána. Abszolút semmilyen tisztítószeres mutatványt nem igényel. A tetejét pedig minden mosogatás alkalmával áttörlöm mosogatószeres ronggyal a végén, így nem halmozódik fel rajta a piszok. Ha zsíros, akkor azt frosch soda zsíroldóval bespriccelem, de ez annyira gyenge, hogy tényleg csak akkor használ, ha nem hagyod felhalmozódni a zsírt!
2022. jan. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Miért lett lepontozva az 5-ös válaszom? Ha valakit megbántottam akkor elnézést, de miért nem releváns/hasznos?
2022. jan. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

nem tudom, én nem pontoztam le senkit

hol lehet venni greenbiotic-ot?

2022. jan. 10. 12:55
 9/10 anonim ***** válasza:

#8

Én a dm-ben szoktam (nem minden üzletükben van, érdemes megnézni a készletinfót)

2022. jan. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi :)
2022. jan. 10. 13:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!