Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ebből lehet Cézár saláta?

Ebből lehet Cézár saláta?

Figyelt kérdés
Fogyókúraba kezdtem , alig reggelizek maximum gyümölcsöt vagy egy activiat. Utána délután kb 2-3 között eszek egyszer normálisan , azután általában már csak gyümölcs van , de ma egy egész csirkét sütök , zöldségek és rizs lesz a köret. A lényeg hogy vettem egy jegsalatat és egy natúr joghurtot , és gondoltam este ehetnek egy Cézár salátát a csirke mellebol mert az annyira nem hizlal és nem halnek éhen egész este 😅 de az előbb olvastam hogy azt nem is úgy kell. Se ubi , se paradicsom nincs itthon és nem szeretnék megint kimenni a hidegbe . Csak csirke hús lesz meg natúr joghurt és persze a saláta . Ebből nem lehetne osszedobni egy salit ?
2021. dec. 11. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Össze lehet dobni - de nem lesz cézár saláta... :)

Ettől még finom lehet...

2021. dec. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Amit csinálsz az egy átgondoltan diéta. A saláta meg jó úgy is, ha annyi van benne, attól még saláta. A cézárban amúgy sincs uborka, paradicsom meg főleg nincs.
2021. dec. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

Tényleg nincs benne paradicsom-uborka!

Viszont van benne pirított kenyérkocka!


Tessék, itt a recept!

[link]

2021. dec. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Salátának saláta lesz, de ez a kérdés most úgy hangzott, hogy lehet nutellás palacsinta abból ha csak kakaópor és cukor van otthon... Nyilván nem, de attól még meg lehet enni...
2021. dec. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2021. dec. 11. 13:57
 6/6 anonim ***** válasza:
74%
Mondjuk, csirke se volt sose az eredeti Ceasar salàtàvan
2021. dec. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!