Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha a földre leesett ételt...

Ha a földre leesett ételt felrorraljuk, akkor kimennek belőle a bacik?

Figyelt kérdés
Merő mocsok a padló, hónapok óta nem takarítottunk a lakásban és annyira ügyetlen voltam, hogy a kaját a földre vertem. Apám szerint fel kell forralni egy serpenyőben és akkor ehető lesz. Igaz?

2021. aug. 27. 16:21
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Persze még kilakoltatás meg per. Tényleg öngyilkosok leszünk abban a pillanatban.... Mondjuk nektek ez üdvrivalgás lenne
2021. aug. 27. 20:37
 22/33 anonim ***** válasza:
86%
ne haragudj de nem vagytok értékes tagjai a társadalomnak, miért sírnánk utánatok?
2021. aug. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Ja értem, tehát akkor inkább öljük meg a gyengét minthogy felsegítsük. Értem. Mindig megerősít abban, hogy az élet rossz.
2021. aug. 27. 20:40
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
saját magadon se akarsz segíteni, leírtad már
2021. aug. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Troll vagy?
2021. aug. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Nem. Egy életkedvtelen, nihilista depressziós ember.
2021. aug. 27. 21:09
 27/33 anonim ***** válasza:
96%
Már eddig is gondoltam rá, hogy troll. De ez nem normális. Már két oldal óta öngyilkos akar lenni, most már az apja is. Meg megváltás lenne at öngyilkosság. Erre, ha jön valaki, aki egyetért vele, - pedig ő sem azt mondta, hogy legyenek öngyilkosok, - akkor meg elkezdi, hogy az öngyilkosoknak segíteni kell, nem megölni őket. Megölni, miközben ők akarják saját magukat megölni. De nekik kéne felkeresniük a lelkisegély-szolgálatot, nem a Gyakori Etelek rovatában siránkozni a nihilisták porcicáiról. De nem az, hogy nem segítenek magukon, hanem még nem is akarnak segíteni. Mert nem veszik észre, hogy ők a betegek, hanem szerintük mindenki más a hülye. Aki azt mondja, hogy szedd össze magad, az nem jó, mert jajj drágám én nihilista vagyok, azt csinálok amit akarok. Aki azt mondja, hogy oké, annak meg persze, öljetek meg, nehogy segíteni akarjatok, öljetek meg. Jó éjt mindenkinek!
2021. aug. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
én már a 2. oldalon jelentettem provokációért
2021. aug. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Nem vagyok troll. És nem provokálok senkit.
2021. aug. 27. 21:22
 30/33 anonim ***** válasza:
86%

Sajnálom 😐

Mi vezetett idáig?

2021. aug. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!