Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mázatlan cserépedényben hogy...

Mázatlan cserépedényben hogy kell sütni?

Figyelt kérdés
Vettem egy ilyen edényt nyaralás alkalmával, azt mondta az árús,hogy zsírral kell körülkenni,kisütni, aztán elmosni és lehet benne sütni főzni. Nem egy nyelven beszéltünk ezért nem tudtam részletesebben körülkérdezni. Most olvasom hogy használat előtt vízbe is kell áztatni?

2021. aug. 5. 22:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Így van,be kell áztatni hasznàlat előtt.
2021. aug. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én zsírról nem hallottam. Én a római tálat ismerem, a használati utasítás szerint be kell áztatni használat előtt, és nem a forró sütőbe tenni, hanem együtt melegíteni.
2021. aug. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi nektek!
2021. aug. 6. 05:31
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy egyértelmű számodra, de azért csak leírom, biztos ami biztos alapon, hogy nem csak az első alkalommal kell beáztatnod, hanem minden egyes sütés előtt. Viszont az eredmény bőven kárpótolni fog ezért a kis "maceráért".:)
2021. aug. 6. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen,igen, köszönöm! Már várom az első próbát!
2021. aug. 6. 10:48
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy álom vele sütni. Bőven kárpótolni fog a finom étel az áztatásért. :)
2021. aug. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam,és tényleg nagyon finom lett benne a háztáji tyúk,pedig kissé öreg volt,mégis puha lett!
2021. aug. 16. 22:21
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#7

Ugye, hogy egy csoda?:)

Egészségetekre!

2021. aug. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönjük! :)
2021. aug. 21. 19:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!