Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Más is van itt akit egyáltalán...

Más is van itt akit egyáltalán nem érdekel a főzés pedig már elmúlt 30 éves?

Figyelt kérdés
2021. júl. 28. 12:53
 1/9 anonim válasza:
87%
A feleségemet egyenesen rühell főzni - viszont nem gond, mert megosztjuk a házimunkát.
2021. júl. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem sem érdekel egyáltalán. Nem is szeretek főzni. (De azért szoktam időnként és tudok is.)

Viszont sütni szeretek.

2021. júl. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Metionin ***** válasza:
91%
Jelen. Utálok főzni. Ettől függetlenül tudok és nem is főzök rosszul de nekem ez egy szar kötelesség ami csak az időmet rabolja. Szívás, hogy enni meg szeretek :D
2021. júl. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Igen
2021. júl. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
78%
Nem fõzök egyàltalàn,megveszem a készételeket és néha elmegyek éttermekbe !
2021. júl. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

Engem sosem érdekelt, csak időrablásnak tekintettem.

De a covid alatt csináltam egykét ételt, azóta kicsit megváltozott a felfogásom.

Az egyik, ami motivál benne, hogy sokkal finomabbakat főzök, mint amit szoktam rendelni. Plusz ha valamit megkívánok, akkor el tudom készíteni.

A másik motiváció a párom, szeretek neki kedveskedni valami finommal.

2021. júl. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem érdekel a főzés, de enni kell, arra meg nincs pénzem, hogy állandóan rendeljek valamit, úgyhogy muszáj főznöm. Tudok is főzni, finom lesz a végeredmény, de akkor sem örömmel csinálom.
2021. júl. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sunshinedoll ***** válasza:
55%

Én még nem múltam ugyan 30, de nem szeretek főzni.

Nyilván muszáj (halom ételérzékenység ill. preferencia miatt muszáj) de nem szeretek. Minél hamarabb legyen kész, minél kevesebb dolgom legyen vele, egy percét se élvezem :D

Jobban élvezem, ha nem csak magamnak kell főzni, pl. vendégem van, vagy mikor együtt éltem a volt párommal, vagy ha hazamegyek anyámékhoz és ott főzök a családnak vagy együtt főzünk, azt jobban szeretem.

Magamnak kb. időpocsékolásnak érzem, de ez egy szükséges rossz az életemben.

Ha gazdag leszek, első dolgom lesz heti 3 napban felvenni egy szakácsot :D

2021. júl. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy ideig engem sem érdekelt, de mikor anyu először beteg lett (trombózisa volt a lábában, ami miatt menni sem nagyon tudott hónapokig), majd rá tíz évre tavaly sajnos meghalt (nem, a betegsége miatt), neki kellett állnom főzni. Eleinte gyatrán ment, de majdnem egy év alatt egészen belejöttem. Sőt, már új recepteket is ki merek próbálni és élvezem is. Néha teher, de ez van. De még mindig olcsóbban jövök ki két főre, mintha készkaját vennék, vagy rendelgetnék. Így jobban megéri és nem érzem időpocsékolásnak. A maradék megy a fagyóba, jó az máskor is. :)
2021. júl. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!