Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit tegyek ha semmi kedvem...

Mit tegyek ha semmi kedvem enni és ha eszek valamit elrontom a gyomrom?

Figyelt kérdés

Egyedül elek már lassan 1 éve és mindig azt ettem ami egészséges vagy amit megkivantam. Vegetáriánus vagyok (nem eszem húst, nagyon nagyon ritkán étteremben, tojást eszek meg sajtot is, de tejet sem iszok helyette növényit, halat eszek)

Mostanában nem kívánok semmit de akkor meg a cukrom és a kozerzetem

Nem jó ha nem eszem.

Regen imádtam a chipset csokit (1-2eve) most egyáltalán nem.. tegnap tartottam egy cheat day napot mert fáradt voltam és gondoltam itthon maradok. Amiket ettem az - chips, Kinder csoki, tészta, peksuti, kivi, tojás, ubi.. összesen 3000kcal tudom rengeteg..

Kalóriát nem számolok de fejben mindig nézem pl 2000 fele nem megyek.. pl tojást ettem ma reggelire de utána olyan rosszul lettem, utána cseresznye ami segített..

Inkább ilyen kremjoghurtot kívánok és sok vizet.. meg ilyen sajtos peksutiket és túrógombóc stb..szerintetek mit egyek? Főleg egész nap meg egész héten.. pl tegnap előtt megkivantam a csirkét és ettem rizzsel ázsiai módra edamame meg ilyenekkel.. és utána jol voltam..

Csak inni kívánok és valami péksütit kb (kenyeret egyáltalán nem - pedig nincsenek egymástól távol 😂) halat sincs kedvem.. valamelyik nap ettem sashimi talált de rosszul voltam másnap… pedig imádom…


Lehet stress meg más lehet a háttérben.. remelem nagyjából emészthető amiket leírtam.. olvastam utána de nem nagyon találtam hasznosat.. mellesleg nagyon szeretem a zöldségeket, datolya, aszalt szilva stb de tőlük borzasztóan puffadok és szeles vagyok - szeretem őket de nem ehetem mert akkor az egész nap el van rontva.


2021. júl. 14. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

Pl


Reggeli: 1 banán egy marék sótlan mogyoró

Ebed: sütőben sült zöldségek, barna rizs

Vacsi: tofu, saláta.


Ezeket szereted?

2021. júl. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Első nekem kicsit kevés 😅 általában reggelizem - alpro joghurt, granola, chia és kávé és el vagyok 16-17 ig utána eszek csak vagy közben egy peksuti (nem régóta tudom nem egészséges de ezt kívánom)

A zöldség jó ötlet de nagyon puffadok tőle (hétvégén eszem) rizs annyira nem vonz..

Az utolsó bármikor!

2021. júl. 14. 14:13
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Nem lehet hogy az a baj hogy sokat folyadékot iszol étkezés előtt közben és után? Fél órát kéne várni kb.
2021. júl. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem vagy vegetáriánus, max peszkatáriánus vagy... de a csirkeevés abba sse fér bele


kezdd el, hogy felírsz mindent, amit és amennyit eszel, időpontokkal, és elmész orvoshoz vele

2021. júl. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

2 éve semmilyen húst nem eszem, csirkét kb 3x ettem a 2 év alatt.. de mindig mellőzőm az állati eredetű termékeket.. mostanaban meg kevesebbet ittam mint amennyit szoktam😅 talán azért volt ez a kedd és szerdai túleves meg lusta voltam..

Ma próbálok egy all day on juice-t es remelem visszajön az etvagyam es nem leszek megint rosszul 😂

(Orvostól függ 🥴 van aki nagyon open minded valaki meg letol mert miért nem eszem állati dolgokat 😂)

2021. júl. 15. 10:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!