Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A napokban vásároltam egy...

Trenka Tibor kérdése:

A napokban vásároltam egy Tchibo Cafissimo easy Blueberry kávé gépet, leírás szerint beüzemeltem. Miért kaptam a kávémat tele zaccal?

Figyelt kérdés
Nespresso kompatibilis készülék, ez eddig rendben. Az egyik kedvenc Jacobs kávémat vásároltam alu kapszulában, és nagyot csalódtam, mert nem azt a krémes italt kaptam amit megszoktam, a régi DolcheGuszto géppel. Sajnos az tönkrement, ezért váltottam. Ha a kávéval zaccal kell beérni, ez a készülék értékelhetetlen. Nem kis mennyiségű a csészében, hanem az összes ami a kapszulában van. Hol a hiba, mit rontottam el? Szerintem ott hibáztam, hogy ezt vásároltam meg. Milyen kapszulát vásároljak, hogy élvezhető italt fogyaszthassak legalább eldobható minőségben?

#Tchibo Cafissimo kávéfőző
2021. máj. 11. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:

A nespresso és dolce gusto kapszulák méretben eltérőek.


Úgy tudtam, h. a tschiboba amúgy csak a saját kapszulát lehet rakni.

2021. máj. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így van. Nem nespresso kompatibilis. Saját kapszulákkal megy csak.
2021. máj. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sajnos bele dőltem saját kardomba, bülyeségembe. Ezelőtt a dolce gusto készüléket használtam. Tchibo gépre váltottam, mivel a régi készülék tönkrement. Az eladó baromira félre informált, rábeszélt Nespresso alu kapszulára, hogy ez tökéletes a

géphez. Hát ezt megszívtam. Zacc és híg valamit főztem le. Ebből tanultam, hogy bevásárló központban ne kérjek információt eladó személyzettől. A csepeli piacon egy kínai eladó adott segítséget és tanácsot. És újra kifogástalan hajnali italomat fogyaszthatom. Csak is Tchibo kapszula használható és nem alu Nespresso meg egyéb termék. Sajnos márkától függően, nincs minden terméken feltüntetve, milyen készülékkel kompatibilis a termék, vagy apróbetűs, olvashatatlan a leírás.

2021. máj. 12. 22:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!