Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyenek a sparban pontokért...

Milyenek a sparban pontokért beváltható kések?

Figyelt kérdés
Vett ilyet vki? Melyiket érdemes megvenni? köszi
2021. máj. 5. 15:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%

ha figyelembe veszed a Sparban elköltött sok pénzt, egyáltalán nem olcsóbb, mintha simán megveszed máshol..

Tekintettel arra, hogy a Spar eleve drágább hely, mint az aldi-lidl-stb.

2021. máj. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
de ezek talán jó minőségűek vagy?
2021. máj. 5. 15:56
 3/13 anonim ***** válasza:
67%

Elvileg jó minőségűek....


De az ilyen akciós-pontgyűjtős termékek nem ugyanazok, mint amit ugyanaz a márka a márkaboltjaiban kínál - hanem azoknak egy kicsit "lebutított" változata.

2021. máj. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Szia. Az összes kést megvettük. Mezei otthoni használatra tökéletes. Szerintem.
2021. máj. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

Kinézetre nem egy profi kés

Volt amikor még Zwilling-et adtak pontért na az jó a mai napig.

2021. máj. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem szarok. De az átlag konyhakés szintet hozzák, szóval igazából még meg is éri, ha nincsenek nagy igényeid.
2021. máj. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%

1-es: a különbség csak az, hogy a spárban kések nélkül is ennyit költenék, azaz emiatt semmi plusz kiadásom nincs.

Így a kések igenis olcsóbbak, mert nekem csak annyiba kerülnek, amennyit így fizetek érte.

A 3-asnak meg nincs igaza, ezek ugyanolyanok, mint a nem akciós kések, csak a kifutó modelleket adják vagy amik valamiért nem annyira fogynak, a raktárkészletet csökkentik le ilyen módon. A minőség ugyanaz.

Normál háztartási használatra tökéletesek, vannak, amikoet már sok eve használok minden nap, még mindig jók.

2021. máj. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%
7. Német fogyasztóvédelmi műsorban mutatták be a különbséget. Én nekik jobban hiszek mint a reklámnak! Gyengébb minőség volt.
2021. máj. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%
Régebbi akcióban vettem ugyaniylen késeket és nagyon beváltak. Tartósak, a mosogatásuk is könnyű, jó a fogása. Eddig semmi bajuk nem volt
2021. máj. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%
Hát szerintem ennyi pénzért tökéletesek, én a három legnagyobbat vettem meg (szeletelő, séfkés, santoku). Mi amúgy sokat vásárolunk sparban, szóval simán összejött a pont, és úgysem nagyon volt még itthon nagy késünk.
2021. máj. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!