Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Muffint szeretnék sütni az...

Muffint szeretnék sütni az egyik barátnőmnek, aki lisztérzékeny. Hol találhatok ilyen recepteket? Esetleg valaki megosztaná, ha tud ilyet?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy nem ehet semmilyen gabonát. (búza, rozs, korpa, árpa...) Milyen lisztet használhatnék? És ezeknek a liszteknek ugyanolyan a sütési tulajdonságuk?

(Előre is köszönök minden segítéget)


2008. dec. 1. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
A www.google.com egy kereső oldal.Oda ha beírod találhatsz olyan oldalakat, amelyek ilyennel foglalkoznak.Tudom, hogy nem ilyen választ vártál, de talán ez is segít.
2008. dec. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Figyelj, ha nem tudsz ilyet, NEM KELL írnod. Azért kérdezem, mert nyílván már rákerestem, és több ezret találtam, és azért kérek itt segítséget, mert bízom benne, hogy valaki tényleg tud mondani egy rendes receptet...NE válaszolj, ha nem tudsz érdemben segíteni, ne oktass ki.
2008. dec. 1. 17:08
 3/4 anonim válasza:
100%

Szia!

Túrós muffin

-30 dkg liszt/15 dkg rizsliszt,15dkg mantler liszt/Bioboltban vagy nagyobb áruházban kapsz

-25 dkg túró

-20 dkg cukor

-4 tojás

1 csomag sütőpor

10 dkg vaj

1 vaniliás cukor

1,25 dl tej

Ezeket összekeverem,bele formába,tűpróbáig sütöm.Én minden muffint úgy csinálok,ahogy az eredeti receptben van,ezt a két lisztet variálom fele fele arányban.Jó étvágyat!Nati

2008. dec. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

szia

én is lisztérzékeny vagyok és lsizt nélküli muffint is szoktam csinálni. kókuszreszeleléket úgy 250got meg cukrot egy tojást egy vaníliás cukrot késhegyni szódabikarbónaát összekeverek és be a sütőbe kb 20percre.. valahogy így volt a recept. de ha gondolod részletesebb utána nézek neked:)

2009. ápr. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!