Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen lesz a fasirt ha nem...

Milyen lesz a fasirt ha nem megy bele ázott zsemle?

Figyelt kérdés
2020. dec. 19. 10:46
 1/10 Mansour ***** válasza:
88%
Töményen húsos. Elvileg úgy is működik, ha van benne elég tojás. De jobb azért, ha van valami a hús mellett. Ha nincs zselme vagy kenyér, lehet beletenni panírmorzsát, főtt krumplit, párolt rizst vagy zabpelyhet (utóbbit be sem kell áztatni, vagy csak nagyon enyhén).
2020. dec. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én zsemlemorzsát szoktam belegyúrni,ha nincs más
2020. dec. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem fasírt lesz, hanem scsevapcsicsa vagy sertésburger.
2020. dec. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam tenni bele, mondjuk én nem is klasszikus fasírtot csinálok, mert reszelt sajtot is teszek bele, plusz tojás, fűszerek és hús, max. egy kis zsemlemorzsa. Nekünk így sokkal jobban ízlik, sosem értettem az ázott zsemlét, nem ad az ízéhez igazán semmit és az állaga is teljesen jó nélküle. Nekünk nem gond a “tömény” húsos iz. Az, hogy most minek nevezzük, nekem igazán mindegy, jobb elnevezés híján fasírtnak hívom, nincs akkora különbség közte.
2020. dec. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%

Milyen lesz a fasirt ha nem megy bele ázott zsemle?


-kevesebb huspogacsa lesz a vegen

-kemenyebbek lesznek a huspogacsak

-ha csak a zsomlet hagyod ki, de minden mas megy bele megszokasbol, akkor tul fuszeres lesz a vegeredmeny

2020. dec. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Finom. Soha életemben nem tettem bele áztatott zsemlét
2020. dec. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%
#6-os, akkor te még soha életedben nem sütöttél fasírtot, ugyanis a fasírt az egyfajta bő zsiradékban sült húsgombóc, ami áztatott zsemlével készül, és sütés előtt zsemlemorzsába van forgatva. Te egy másfajta húsgombócot csinálsz, ami nem konkrétan fasírt, mint ahogy a svéd húsgolyó és a scsevapcsicsa sem fasírt. Persze, attól még lehet elképesztően finom!
2020. dec. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Cukorbeteg vagyok, nem teszek bele áztatott zsemlét, hanem több tojással és kis mennyiségű teljes kiőrlésű morzsával gyúrom össze.

Nem klasszikus fasírt, de a család szereti.

2020. dec. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
én apró szemű zabpelyhet használok,finom
2021. jan. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Maradék főtt rizst is lehet bele tenni.
2021. jan. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!