Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Vállalható valami lenne belőle?

Vállalható valami lenne belőle?

Figyelt kérdés
bolti kész rétestésztából ha megkenem pizzakrémmel, szórok rá apróra vágott gépsonkát és reszelt sajtot, összetekerem, élvezhető sós süti lenne? ebben az irányban akarok valamit kreálni
2020. nov. 22. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Inkább levelestésztát vegyél erre a célra.


A rétestészrából min. 3-4 réteget kell használni és közben mindegyik réteget beecsetelni olajjal v olvasztott vajjal.

2020. nov. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
lehet keverem őket, és erre gondoltam nem tudom. pennyben láttam egyszer hogy volt a pizzatészta meg a másmilyen a rendes hűtőben. de a pizza nem jött be eredeti rendeltetésének, másikat nem próbáltam se sütinek, se ilyen hajtogatott csavart célra
2020. nov. 22. 19:17
 3/5 anonim ***** válasza:
65%

a rétestészta létegenként van csomagolva, és ahogy az első mondja, nem lenne elég csak összerakni őket, meg kell kenni minden réteget. sós rétest viszont lehet csinálni belőle, de én nem pizzás stílusút csinálnék belőle.

a levelestészta az hajtogatva van, a rétegek közé vaj van hajtogatva, tehát már alapból szeparálva vannak a rétegek, de az egész egy darab tészta, és abból nagyon jó pizzás sós sütit lehet belőle csinálni. arra figyelj hogy mielőtt dolgozni kezdesz vele, hagyd szobahőméréskletűre melegedni, úgy nem fog eltörni mikor széttekered.

2020. nov. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1es vagyok...


Erre gondoltam kb

[link]


Én tekercses leveldstésztát szoktam venni, azonnal használhstó. A mélyhűtött nekem mecerásabb.

2020. nov. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez egy másik formaverzió


[link]

2020. nov. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!