Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan kell kisütni úgy a...

Hogyan kell kisütni úgy a rántott sajtot, hogy nem folyjon ki a panírból a sajt?

Figyelt kérdés
2-szer panírozom... próbáltam már kis lángon lassan sütni...kifolyt... próbáltam már nagy lángon gyorsan kisütni...kifolyt... mindig! Ti hogy csináljátok??
2010. aug. 8. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Esetleg próbálj meg valamilyen keményebb sajtot használni. Eleinte nálam is kifolyt amúgy, de egy idő után ráéreztem arra a sütési időre, ami alatt elkészül, de még épp nem folyik ki.
2010. aug. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gyorsan kell kisütni.De milyen satot rántasz ki?

Van kimondottan rántani való.Az tuti nem folyik szét, méha csak egyszer panírozod.

2010. aug. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szia nekem ritkán folyik ki, én egyszer liszt-tojás-zsemlemorzsa, aztán megint tojás-zsemlemorzsa igy panirozom, aztán sütés: magas lángon hirtelen megsütöm a bundáját kb 1,5-1,5 perc mindkét oldalán, aztán visszaveszem a lángot, fedőt rakok rá és kb 2 percig még sütöm
2010. aug. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2x kell panírozni ,és nem minden sajtot lehet rántani, mert valóban kifolyik.Van rántanivaló kemény sajt.És még talán a trappistát is lehet.
2010. aug. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nekem szinte sosem folyik ki, akármilyen sajtot rántok. Nem is kell kétszer panírozni, szerintem az nem az igazi.

előszőr négyzet alakra vágom, majd félbe, hogy ehy háromszöget kapjak...ennek késsel kicsit lekerekítheted a sarkait, és akkor könnyebben rajta marad a panír. Ha így sem megy, akkor rakj a panírozásnál a felvert tojáshoz is egy kevés lisztet, és egy pár csepp tejet. Könnyebben szétoszlik a felületen, és ha jobban rajta is marad. Amúgy lehet hogy a amikor olajba rakod a sajtot, akkor sérül a panír...kísérletezz keveset:)

2010. aug. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az előzőekhez: sütés közben ne szúrj bele villával,csak fogóval fordítsd meg és vedd ki az olajból.
2010. aug. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!