Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Decemberben mennyire szoktátok...

Decemberben mennyire szoktátok magatokat elengedni?

Figyelt kérdés
Gondolok itt Mikulásra, Karácsonyra és a Szilveszterre. Mindenből mehet korlátlanul? Figyeltek arra, hogy ne egyétek túl magatokat? Sportoltok valamit és ezekben az időszakokban is űzitek? A nagy bezabálások után van bűntudatotok? Hogyan kezditek az Újévet? Diétával és edzéssel vagy mehet minden úgy mint azelőtt? (gondolok itt most a nem sportolókra)

2020. jún. 25. 09:46
 1/9 A kérdező kommentje:
+1 Mit gondoltok, idén hogy fog telni ez az időszak?:)
2020. jún. 25. 09:47
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én egész évben eszem normálisan. Nincs semmi kizárva, de nem is zabálok. Nem vagyok nagyon nagy étkű. Van pár kedvencem, abból szoktam/tudok többet enni. Időnként eszem csokit, sütit, jégkrémet, de nem naponta.

December sem más, a Karácsony sem. Nálunk egész évben fini kaják vannak, nem kell Karácsonyig várni, hogy egy jót együnk :)

Rendszeresen sportolok. Decemberben sem hagyom ki. Nem kell diétáznom soha sem.

2020. jún. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene "elengedni" magam?

Eszem, ahogy máskor is szoktam, nem kezdek el csak azért zabálni, mert "így szokás".

Decemberben nem változik semmi az év többi hónapjához képest, ugyanúgy sportolok, táplálkozok, nem zabálok, és utána nincs semmi problémám meg büntudatom!

2020. jún. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már évek óta egészséges egészséges életmódot élek, sportolok heti 5 napot, étkezésre meg csak odafigyelek hogy normális kajákat egyek. Vannak alkalmak amikor egy kis sütizés meg nasizás belefér de úgy gondolom azt ledolgozom hamar így nem érzek bűntudatot meg semmi ilyet. A karácsonyi időszakban meg nem sajnálom magamtól a sok finomságot, úgy vagyok vele hogy eleve egészséges életet élek, nem vagyok elhízva, nincs cukorbetegségem meg semmi más bajom. Akkor én eszek mindent meg amennyi jól is esik. Bezabálni nem szoktam soha sem csak annyit eszek amennyit megkíván a szervezetem, de nem izélek soha sem azon hogy huh ez most hízlal meg ha egy szem sütivel többet eszek akkor minden bajom van. Én eszek amennyi jól esik, 3 kilónál több úgysem jön rám ez idő alatt. Két ünnep közt szoktam edzeni akkor időm is van egy nagyobb tekerésre és ennyi.
2020. jún. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azzal kapcsolatban vannak nehézségeim, hogy ha karácsonykor meglátogatjuk a nagymamámat, aki mindig ötféle süteményt készít, akkor hogyan ne egyek annyit, ami már kellemetlenséget okoz. Nem azért, mert attól fogok elhízni - egy alkalom nem a világ. Ha nem mert nekem kellemetlen érzés a tömött gyomor. Ha előttem van a sok édesség, akkor nagyon nehezen tudom megállni (vagy inkább nem is szokott sikerülni).
2020. jún. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Eleve nem is szeretem magam telekajálni, nincs rá igényem. Se karácsonykor, se máskor. Nem kell direkt "figyelnem" erre.
2020. jún. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nem eszek többet, mint általában szoktam. Ha nem esik jól a zabálás egész évben, akkor karácsonykor se fog.

De egyébként egy jó kajálás után nem szokott bűntudatom lenni. Nem állat vagyok, tudatosan élek, nem egy karácsonyi vacsora fogja tönkretennem azt, maiért egész évben dolgozok.

2020. jún. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem zabálom félholtra magam akkor sem, ha épp valamilyen ünnep van, szóval semmi sem változik az év többi részéhez képest. A sport nálam kimerül a túrázásban és nyáron úszok is mellé, túrázni pedig télen is szoktam.
2020. jún. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Mifelenk csak a lakodalom es a kerti-party szol a mertektelen zabalasrol ... termeszetesen azert minden unnephez illo menusort betartunk altalaban, de az unnepek nem az etkezes korul forognak.


Sutottem mar szalonnat Karacsonykor hoban a Ram-szakadeknal :)

2020. jún. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!