Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van itt olyan aki névnapjára...

Van itt olyan aki névnapjára is kap tortát?

Figyelt kérdés
Mások nem gondolják , hogy ez fura?

2020. jún. 19. 15:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
85%
Kapnék, és ajándékot is, de szándékosan megértem mindenkit a családból hogy ne készüljö egyáltalán semmivel. Sőt pár éve már a születésnapom kapcsán is ugyan ez a helyzet. Nehéz volt elfogadniuk, de úgy ahogy sikerült, így már csak szóbeli köszöntés van. Én Legszívesebben ezt is elhagynám, de ehhez ragaszkodnak, így kompromisszumot kötöttem és ezt elviselem.
2020. jún. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
54%
Mi a fenét kell ünnepelni azon,hogy valaki Béla vagy Sári?
2020. jún. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Hát utolsó,neked is más neved van,lehet hogy van belőle több is,lehet hogy tudsz róla lehet hogy nem,de így is úgyis ez a neved a te saját neved és amúgy szerintem félévente jobb 1 torta mint évente 1

Pláne ha 2 van 😀

2020. jún. 20. 09:00
 14/17 anonim válasza:
85%
Névnapra is?? Szülinapra se kapok már évek óta, csaladom kb lesz_r, anyám annyira volt kepes hogy dobott egy üzenetet messengern...
2020. jún. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Utolsó ,hát Ez szomorú...😕
2020. jún. 20. 17:08
 16/17 anonim ***** válasza:
Mi is mindig szoktunk kapni tortát névnapunkra. Van egy bátyám és kis korunkban is a szüleink mindig vettek nekünk is kis zsúrtortát. Csokisat, azt vágtuk 4-be és azt ettük meg 4-en. Én, bátyám, anya, apa. Így mindenkinek jutott egy kis szelet és annyi elég is volt. Most is már felnőve is szoktunk venni ilyen kis pici zsúrtortákat névnapra. A Mi családunkban ez nem fura, így szoktuk meg. :)
2020. jún. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem szokás a tortázás, ez csak egy névnap. Ünnepelni se nagyon ünnepeljük.
2020. jún. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!