Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Fahejas pudinggal toltott...

Fahejas pudinggal toltott fank bejonne nektek?

Figyelt kérdés
Kozvelemeny kutatast vegzek es kitudja, lehet csinalok egy bufet pesten peky85 neven (a tibi atya mintajara) ami az itt megkerdezett eteleket fogja a kedves vrendegeknek szervirozni.

2015. ápr. 2. 20:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen igen.
2015. ápr. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
De még mennyire.
2015. ápr. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A fahéjat minden formában szeretem, szóval gondolom igen, bár amúgy nem vagyok nagy fánk-rajongó.
2015. ápr. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 piriiiii ***** válasza:
90%
Fahéjas puding? Hát az érdekes lehet... inkább olyan fánkot ennék, amiben fahéjjal megszórt vaníliás puding van.
2015. ápr. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
fahéjas puding? hát még nem kóstoltam, úgyhogy nem tudok róla véleményt mondani, ed a fánkot szeretem :D
2015. ápr. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem jönne be
2015. ápr. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
4es lehet vanilias alap,hozza keverve a fahaj, de lehet almapure alap is fahajjal kikeverve, vagy pl nem beletoltve, hanem a tetejere kenve naranccskremmel kikeverve. Igen a fahej az egy nagyon szuper edesito, szerintem Magyarorszagon ennek meg lenne nagy piaca. En pl angliaban ahl lakom, fahejjas team mindig van otthon, vagy fahejjas szirupom kaveba
2015. ápr. 2. 20:57
 8/10 piriiiii ***** válasza:
66%
Neked nagyon karácsonyi hangulatod van. :D
2015. ápr. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem erre is lennenek vevok. en egyszer alapanyag hijan palacsintat sutottem itthon, de nem volt mit beletennem. hat osszekevertem vanilias cukrot tejfollel es fahejjal, es azzal kentem meg. meg a tanyert is megettek, majdnem. :)

amugy nekem izlene, de tenyleg jobban hangzik a vanilia pudingos fahejas verzio

2015. ápr. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen, be.

+ a

Vaníliás puding, fahéjjal. Az is jó lehet! :)

2015. ápr. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!