Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Nyert már valaki Iphone 5 öt...

Nyert már valaki Iphone 5 öt vagy esetleg pendrive ot a pöttyös túró rudi promóciós kódokkal?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy nyert-e már valaki ezek közül a promóciós nyeremények közül, ha igen akkor mit nyertél?


És ha feltöltöm a kódokat, akkor azt tudom, hogy mindegyik kódot feltudom használni valamilyen kedvezményre, de ha valamelyik nyert akkor azt honnan tudom meg, kiírja, hogy ezt vagy azt nyert?



2013. márc. 18. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Öcsém nyert már pendrive-ot.
2013. márc. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is pendrive-ot nyertem, nekem kiírta, igen.
2013. márc. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Kiirja..en meg soha nem nyertem semmit,pedig rengeteget bekuldtem,aztan az a legjobb h erre fele (meg a kozeli varosba se )nem valtjak be -.-
2013. márc. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Értem köszönöm a válaszokat, hát nekem is fel van már töltve jó pár kód, (igaz nem hiszem, hogy pont én nyernénk), de soha nem lehet tudni!


/én Rudit azt elég sűrűn szoktam nyerni, de itt még nekem eddig mindig beváltották/

2013. márc. 19. 20:13
 5/6 anonim válasza:
Én ezzel kapcsolatban arra lennék kíváncsi, hogy vajon az iPhone 5-öst csak az aznapi kódbeküldők közül sorsolják ki, vagy az eddig összes kódfeltöltésből, az utóbbi ugyanis jóval nagyobb kalap és kisebb esély. Viszont, ha begyűjtöd az összes túrórudikódodat és azt egy napon töltöd fel, akkor nagyban növekednek az esélyeid, ha csak aznapi kódokból húznak. Képzeldd el, hogy felnyomsz 200 rudikódot egy átlagos kedden vagy szerdán, amikor senki nem foglalkozik ezzel az mennyire megdobná az esélyeidet? :-D na jó csak hülyülök, de mégis...?
2013. ápr. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mindig a naponta feltöltők közt sorsolnak, de ezt tudhatnátok ha elolvassátok a szabályzatot ami ki van téve az oldalon. Én naponta 2-3 kódot küldök be, eddig 140-nél járok és 0 pendrive :(
2013. ápr. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!