Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Lehet valahol kapni vidéken,...

Lehet valahol kapni vidéken, nem arab-török boltban szőlőlevelet?

Figyelt kérdés
Ha igen, hol? Tesco, Auchan stb?? Savanyított, befőttes üveges, tölteni való szőlőlevélre gondolok. Pesten tudom hol lehet, de most nem tudok érte fölmenni. Köszi!
2009. aug. 31. 16:48
 1/3 anonim válasza:
Nem biztos de úgy emlékszem hogy a Corában láttam.
2009. okt. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Írtad, hogy azt tudod, hogy Pesten hol lehet szőlőlevelet venni.. leírnád nekem? Köszönöm!
2013. szept. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kedves masodik, pesten arab es torok elelmiszerboltokban. Pl a Karinthy uton a 6-os villamos Moricz feloli elso megallojaban van egy szir delikatesz. Vagy a Corvin koznel a mozi mellett (ha szembe allsz, akkor balra) van egy arab elelmiszerbolt. Hirtelen most ez a ketto jutott eszembe, de van meg eleg sok ilyen bolt.
2013. szept. 24. 17:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!