Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Hol lehet kapni Mályvacukrot?...

Hol lehet kapni Mályvacukrot? Tesco?

Figyelt kérdés
2009. aug. 30. 23:54
1 2
 11/17 anonim válasza:
uu mi nem rég vettünk a lidlben 350 400 ft-ért de nem nagy cucc azt hittük h olyam mint a filmekben de nem nem azt mondom h rosssz de nem ennék belőle sokat
2009. aug. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én a tescoban láttam és piszok drága volt!
2009. aug. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
ja tescoba van de nem mályvacukorként van hirdetve hanem másként és drága
2009. aug. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Lidlbe vettem és kipróbáltam, ennek egy hónapja és még mindig megvan olyan finom :D.
2009. okt. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Aki szerint a mályvacukor ugyanolyan, mint a pillecukor, az nem evett még mályvacukrot :D

Ismerőseim is azt hitték és mondták, hogy nem igazán jött be nekik. Aztán pár perc nyomozás után kiderült, hogy pillecukrot sütögettek. Kipróbáltam én is pillecukorral. Az nem olyan! Megég, nem olvad meg a közepe. ...szar...

Viszont jó ideje nem láttam sehol. Mi is Aldiban vettük, meg talán Lidl-ben, de tavaly óta nem láttam sehol. :/

2013. jún. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én ettem mindkettőt és szerintem ugyanolyan. Jó a pillecukor inkább gyümölcsösebb ízű, a mályvacukor meg vaníliásabb. Állagra viszont nem láttam különbséget. Tescoban és Lidlben kapni egyébként.
2013. jún. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Lehet még kapni csak avval az a gond hogy beszínezik és össze vissza cukrozzák meg édesítík tehát már nem a régi..
2015. aug. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!