Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Található-e Budapesten brazil...

Található-e Budapesten brazil étterem?

Figyelt kérdés
Van-e valahol Budapesten olyan étterem, ahol kifejezetten brazil ételeket készítenek? (esetleg olyan, ahol sokféle brazil nemzeti főztöt lehet kóstolni? /2 főre, egyikőjük a brazil cserdiákunk/,sajnos az interneten nagyon sok nem működő étteremről van infó)

2013. jan. 4. 23:55
 1/4 anonim ***** válasza:
A Corcovado volt, de nem tudom, hogy megvan-e még. Jó szar volt, nem vinnék oda vendéget.
2013. jan. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, a Corcovado volt az egyik, amit az interneten találtunk, de a helyszínen semmi se volt már :\ azért köszönöm!
2013. jan. 5. 00:13
 3/4 Shai-Hulud ***** válasza:

Helyedben én nem feltétlenül brazil étterembe vinném.

Brazil kaját otthon is ehet eleget, ráadásul az itteni brazil valószínűleg nem egészen olyan, mint az eredeti, amit a srác ismer... Olyan lenne neki, mint mikor téged elvisznek mondjuk Tunéziában egy "valódi" magyar étterembe... Én nem mennék. Gulyást inkább itthon eszem, és akkor továbbra is szeretni fogom. :-D


Vidd el inkább valami olyan étterembe, ami vélhetőleg neki is újdonság lesz, például a Svejkbe (cseh étterem):

[link]

vagy a Bajor Sarok-ba:

[link]

2013. jan. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, ez igaz.. csak kissé rosszul érzi magát(vagy nem is tudom, nem találja a helyét,v honvágy), és mióta itt van Mo.-n, csak brazil kajákra/étteremre vágyik :\ (lány). azért köszönöm, megfontoljuk!:)
2013. jan. 5. 15:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!