Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Van-e tapasztalata valakinek...

Van-e tapasztalata valakinek a bp-i Bujdosó Székely Vendéglőről? (kiszolgálás, minőség, hangulat)

Figyelt kérdés
2009. aug. 21. 20:14
 1/5 anonim válasza:
Az a faragottgagyi Kispesten?
2009. aug. 22. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, Kispesten. Szóval akkor semmi köze az eredeti székely mentalitáshoz és vendéglátáshoz?
2009. aug. 23. 22:50
 3/5 anonim válasza:
Csak hallasbol tudom, hogy romaniai magyarokkal, szekelyekkel van tele, es napirenden van a verekedes. Sosem voltam ott amugy
2009. okt. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Gyakran megyek el éjszaka mellette, a legalja gagyizene szól, és páran táncolnak, általában ezt látni.

Ha ilyen fából ácsoltra vágysz, menj egy kerülettel odeébb, [link] , nincsenek ugyan székely faragványok, de kulturáltabb.

2009. okt. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a kicsit megkésett válaszokat is. :) Igazából keresztelőre kellett volna, de már megtartottuk máshol.

Az viszont furcsa nekem, hogy székelyek verekednek. Jó, biztos van egy pár kivétel, de én nagyon jó embereknek ismertem meg őket Erdélyben. Sokkal barátságosabbak, segítőkészebbek, mint az anyaországi magyarok...

2009. okt. 28. 11:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!