Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Van Budapesten olyan bolt...

Van Budapesten olyan bolt ahol izraeli termékeket (elsősorban ételeket és italokat) lehet vásárolni?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy az izraeli szupermarketekben kapható tartós ételek és italok általában nagyon jó minőségűek és finomak és ki szeretnék próbálni párat. Van esetleg olyan bolt Pesten ahol izraeli import termékek vannak, mint pl. az ázsiai termékekkel foglalkozó kínai bolt a Rákóczi téren, az orosz termékekkel foglalkozó Arbat meg az amerikai termékekkel foglalkozó Culinaris?

2012. nov. 18. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Rothschild Kóser Élelmiszerek Boltja

Régebben vásároltam ott, voltak jó kóser kaják. Sajnos elég drága.

Még nem tudom merre vannak ilyen üzletek, mert hármat ismertem, ebből kettő, amik a körúton voltak tuti bezárt. Utoljára az 5. kerületben jártam egyikbe, az Arany János utcai metró közelében volt.

2012. nov. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
60%

Kóser ételeket egy kis boltban árulnak valahol a Dob utca környékén (vagy valamelyik keresztutcában a Dobra merőlegesen).

Nem épp az egészség csúcsa, de iszonyú finom: a Bamba nevű édességüket kóstold meg, isteni!

2012. nov. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!