Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Lehet Magyarországon Zotter...

Lehet Magyarországon Zotter csokoládét kapni?

Figyelt kérdés
Ausztriában vettünk ilyen csokit, elég drága de nagyon finom! És örülnék ha valaki mondana helyeket, ahol lehet kapni. Lehetőleg ne online boltot mondjatok, de ha nem tudtok mást azt is szívesen fogadom. Segítsetek!

2012. nov. 3. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
2012. nov. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 bumbi02 ***** válasza:
39%

Nekem volt szerencsém a Zotter csokigyárban gyárlátogatást tenni, és végig kóstolni legalább 30 féle csokoládéjukat:)


A Podmaniczky utcában lévő Jancsi és Juliskában tavaly tudtam venni Zotter csokit, szerintem most is biztos lesz.

2012. nov. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
A Culinarisban is lehet kapni.
2012. nov. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
47%
Müllerben is láttam minap.
2012. nov. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

bumbi02: én is most voltam ott Októberben, és baromi jó volt! :))) ja és az a csoki..... nincsenek szavak! :DD

A többieknek meg köszönöm a válaszát, elfogok ballagni mindenhova! :)

2012. nov. 7. 20:42
 6/6 anonim válasza:

müllerben van zotter? :O

én a múlt héten voltam a gyárban, de szeretnék még venni ilyen csodát :)

2014. ápr. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!