Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Szezámos mézes csirkét szeretn...

Szezámos mézes csirkét szeretnék csinálni a recept amit elolvastam azt írja hogy kell bele kínai öt fűszer keverék! Hol lehet olyat kapni? és tud e valaki olyan receptet ami nem írja ezt a fűszert bele?

Figyelt kérdés
2012. aug. 30. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Azt nem tudom hol lehet kapni olyan keveréket,de én ez alapján a recept alapján szoktam csinálni és nagyon finom

[link]

2012. aug. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is első válaszoló linkje alapján készítem, nagyon finom. Kínai 5 fűszerkeveréket még nem is láttam.
2012. aug. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen sokat segített a recept mert már azt hittem h meg se tudom majd csinálni holnap!! még egyszer köszönöm
2012. aug. 30. 19:02
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Azért mégis konkretizáljuk már "ketchup,chili (erős pista)

méz" arányai? Hogy olyan izű legyen,mint a kínaiba (nem csípős)?

2012. aug. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szeretem az ilyen hozzászólásokat,mint az utolsóé. Segíteni nem tud,de azért idejön kötekedni.

Ízlés szerint. Aki szokott főzni,az eltudja találni és gondolom közben meg is kóstolja. Olyan meg úgysem lesz soha,mint a kínai éttermekben szokott lenni.

2012. aug. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű az arány: ahogy szereted, ennyi...
2012. aug. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Csak simán hagyd ki belőle az 5 fűszer keveréket. Mi sem szoktunk hozzá tenni olyat.


Itt van egy két recept:


[link]


[link]


[link] -2


[link] -erabelltol


[link] golyo


[link] hus


[link]


[link]


[link]

2012. aug. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 mustafa33 ***** válasza:
Ha nem szoktál saját fűszer keveréket használni, nyugodtan csináld például kentucky keverékel, az is mézes és jó, Kotányi féle.
2012. aug. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Úristen hogy lehet ezt kötekedésnek felfogni?!:O A kérdés meg lett válaszolva,a Kérdezőnek megfelelt.Én böngésztem a neten és találtam egy olyan receptet,ami elnyerte a tetszésem és mivel 2-en is írták itt,hogy szokták csinálni,az Nekem már elég ajánlólevél.S belekérdeztem. Nem értem hol itt a baj.
2012. aug. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A linkelt recept nagyon jó, de legközelebbre: a Culinarisban néhány száz (3-500Ft) lehet venni kínai ötfűszer keveréket, és elég sokáig elég. :)
2012. szept. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!