Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » A japán wagyu húsa értékesíthe...

A japán wagyu húsa értékesíthető Magyarországon?

Figyelt kérdés

Én többször olvastam, hogy a kobe steak az csak Japánban kapható, mert az eredeti japán wagyu marha nem vihető ki az országból, vagy ilyesmi…


Viszont láttam olyan budapesti éttermet ahol japán wagyu streak is volt az étlapon, olyan 50.000 forint körül.



júl. 22. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
9%
Ha kereslet van, van / lesz kínálat is.
júl. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Magyarországon is van wagyufarm, és több más országban is.
júl. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%
Jól olvastad, '97 óta nem exportálnak sem élő, sem feldogozott állatot. Amit máshol japán marhának reklámoznak az valamilyen hibrid.
júl. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
Élő állatot én is úgy tudom hogy nem exportálnak, de feldolgozott húst igen. Én ettem már wagyu marhát itt Magyarországon is, de tavaly Franciaországban is. Én nem gondolnám hogy megúszná egy étterem hogy ráfogja valamire hogy wagyu marha, közben meg nem az.
júl. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
júl. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!